فینال جام حذفی به مهر موکول می‌شود؟

https://cdn.isna.ir/d/2019/06/03/4/57887085.jpg

با توجه به فشردگی تقویم بازی‌های فوتبال، احتمال برگزاری فینال جام حذفی بعد از لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفته است.

روز گذشته جلسه‌ای با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال، مسئول دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال و سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ برگزار و درباره زمان برگزاری فینال جام حذفی و شروع فصل جدید فوتبال تبادل نظر شد.

با توجه به برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بلافاصله بعد از برگزاری فیفادی و بازی‌های ملی، احتمال برگزاری فینال جام حذفی بعد از مسابقات لیگ قهرمانان هم مورد بررسی قرار گرفته است. با توجه به این وضعیت، سازمان لیگ قرار است طی روزهای آینده موضع رسمی خود را درباره زمان نهایی فینال جام حذفی و شروع فصل جدید اعلام کند.

در این جلسه درباره که مقرر شد مسئولان سازمان لیگ با توجه به شروع لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز در قطر، تمام ظرفیت‌های موجود را مورد بررسی قرار دهند. در صورتی که جام حذفی به بعد از لیگ قهرمانان موکول شود، احتمالا این بازی در نخستین دهه از مهرماه ۹۹ برگزار می‌شود.

تنها مشکل سازمان لیگ در مقطع کنونی مربوط به دو تیم استقلال و پرسپولیس است که همزمان در لیگ قهرمانان آسیا هم هستند و یکی از دو تیم هم در دیدار پایانی جام حذفی حاضر هستند.

طبق قرعه کشی، در مرحله نیمه نهایی استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند و تراکتور در تبریز میزبان نفت مسجد سلیمان است.

منبع: ایسنا

The Latest