باشگاه تراکتور: تحمل ستم جدید را نداریم

https://static.farakav.com/files/pictures/01520172.jpg

باشگاه تراکتور با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که که فشار برخی از تیم‌ها ممکن است باعث ‌اشتباه سهوی‌ داوران شود.‌

دیدار تیم‌های فولاد و تراکتور حساس ترین بازی هفته پایانی لیگ برتر است که ممکن است منجر به از دست دادن سهمیه آسیایی توسط یکی از دو تیم شود. در روزهای اخیر باشگاه فولاد با استناد به نظر کارشناسان داوری اعلام کرده بود که دو پنالتی برای این تیم گرفته نشد و حالا همین موضوع سبب شده تا تراکتوری‌ها بیانیه‌ای صادر کنند.

تراکتور با تاکید بر نقش داوران گفته است: حال که تنها یک بازی از مسابقات پرفشار لیگ نوزدهم باقی مانده است، یک اشتباه ساده می‌تواند تیمی را از کسب سهمیه باز دارد و تلاش‌های شبانه‌روزی بیش از یک ساله‌ مجموعه‌ای را هدر دهد؛ از این رو نقش و مسئولیت داوران در دیدارهای پایانی لیگ، بیش از پیش خواهد بود.

تی تی‌ها همچنین در نظری جدید، اشتباهات داوران را سهوی و ناشی از فشار‌ها دانسته اند: علی‌رغم صدمات جبران ناپذیری که فوتبال آذربایجان و باشگاه تراکتور طی سالهای گذشته از بابت اشتباهات داوری متحمل شده، بر این باوریم که جامعه داوری فوتبال ایران همواره بار سنگینی از تهمت‌زنی‌ها و فشارها را به دوش خود داشته و فشار آوردن روی آنان از راه‌های مختلف از جمله انتشار بیانیه و اظهارات تنش آمیز، می‌تواند تمرکزشان را از بین ببرد و ممکن است تحت تاثیر این فشارها قرار گرفته و مرتکب اشتباهات سهوی شوند.

منبع: ورزش سه

The Latest