الهامی: بازیکنانم شرف را معنی کردند!

https://static.farakav.com/files/pictures/01520004.jpg

ساکت الهامی می‌گوید که تیمش در مقابل ماشین سازی نمایشی فراتر از فوتبال ایران داشت.

دربی تبریز

همانطور که پیش بینی می‌شد یک دربی سخت بود چون دو تیم در بدترین و حساس ترین شرایط بودند و هر دو تیم به سه امتیاز نیاز مبرمی داشتند. به فوتبال تبریک تبریک می‌گویم که یک دربی مردانه و واقعی را برگزار کردند. آرزو می‌کنم ماشین در لیگ بماند و تراکتور سهمیه بگیرد. جا دارد از تک تک بچه‌ها تشکر کنم، دست تک تکشان را می‌بوسم که شرافت، حیثیت و… رامعنی کردند و فوتبالی بازی کردند که فراتر از لیگ ایران و مدرن و شناور بود که همه زحمت کشیدند.

ماشین انگیزه‌های زیادی داشت که فکر می‌کنم اگر همین انگیزه را از اول فصل داشتند می‌توانستند جزو پنج شش تیم اول باشند. آرزوی قلبی ام این است که در لیگ بمانند چون کادرفنی خوب و بازیکنان با شرف دارند، امروز 90 دقیقه مرد و مردانه جنگیدند. دو تیم از یک خانواده هستند اما یک دربی واقعی را برگزار کردند و این را از کادرفنی تا بازیکنان دیدید. آرزوی قبلی ام این است که آقای علوی به بهبودی کامل برسند، انقدر تحت فشار بود که من در لحظه‌ای که زمین افتاد، بالای سرش بودم و نفسش در نمی‌آمد.

کیفیت بازی

الحق و الانصاف ما شایسته پیروزی بودیم، موقعیت‌های بهتری داشتیم و فکر نکنم موقعیت ده درصدی به ماشین داده باشیم و کرنر هم فکر کنم قبلا اوت شده بود. چرا چیدمان داوری 24 یا 48 ساعت مانده به بازی داوران را عوض می‌کنند؟ وقتی 48 ساعت قبل بازی داور را عوض می‌کنند، شک و شبهه به وجود می‌آید. 4 بازیکن ما 4 اخطاره شدند، خواهشم از کمیته داوران این است که در چیدمان داوری دقت کنند. به نظرم یک پنالتی صددرصد را برایمان نگرفت. نمی‌شود یک تیم همیشه سود ببرد و یک تیم همیشه ضرر کند. داوری مسیری را طی می‌کند که همه را به فکر فرو برده به جز یکی دو تیم که سود می‌کنند. این کار کار خوبی نیست، البته کمیته داوران همه زحماتشان را می‌کشند اما هفته آخر حساس ترین هفته لیگ است و این خواهش‌ها را دارم.

آرزو می‌کنم هر دو تیم روز پنج شنبه جشن بگیرند، تراکتور شرایط آسیایی داشته باشد و ماشین در لیگ برتر بماند چون استحقاقش را دارد.

منبع: ورزش سه

The Latest