الهامی: ناراحتی ام به خاطر هواداران تراکتور است

https://static.farakav.com/files/pictures/01510807.jpg

الهامی می‌گوید که زمان مفید بازی تراکتور و پیکان ۳۰ دقیقه بوده است.

ساکت الهامی سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از بازی در خصوص دیدار با پیکام: بازی همانطور که پیش بینی می‌کردیم خیلی سخت و حساس بود و شرایط جدول طوری بود که هر دو تیم برای سهمیه و بقا می‌جنگیدند. هرچه روال بازی جلوتر رفت ما بهتر شدیم و موقعیت خوبی ایجاد کردیم اما متاسفانه نتوانستیم به آن چه می‌خواستیم برسیم. در بین نیمه با بچه‌ها صحبت کردیم و صاحب موقعیت هم شدیم در نیمه دوم و اگر به ثمر می‌نشست می‌توانستیم سه امتیاز بگیریم. از این ناراحتم که شرمنده هواداران شدیم اما در بازی‌های بعد همه باهم بازی دارند. این بازی می‌توانست جهش خوبی برایمان باشد اما فوتبال همین است، زیبایی اش همین است و نمی‌توانم از بچه‌هایم خرده بگیرم چون همه توانشان را گذاشتند و صاحب موقعیت شدیم اما نتوانستیم سه امتیاز بگیریم.

الان بحث جدول است اما همین که پیکان با 10 نفر دفاع می‌کرد، موقعیت‌های زیادی داشتیم. فقط یک توپ آوردند که البته شانس آوردیم اما خیلی موقعیت داشتیم و شوت، تک به تک و… را داشتیم و جزو بازی‌های خوب ما بود ولی آنچه می‌خواستیم به ثمر ننشست. اگر این اتفاق هم افتاده مقصر منم و بچه‌ها زحمت کشیدند. انشالله در ادامه راه بتوانیم جبران کنیم.

داوری

به داوران خسته نباشید می‌گویم اما سوت‌های مکرر و خطاهای پرتعداد بازیکنان حریف بود که نگذاشت ما حملات کلاسیک ما شکل بگیرد. از دقیقه 2 گلرشان تایم بازی را تلف کرد. دفاع کردن هنر است و من به آقای ویسی تبریک می‌گویم اما سوت‌ها و خطاها شرایط را خواباند و زمان مفید بازی فکر نکنم بیش از 30-35 دقیقه باشد. به پیکان تبریک می‌گویم و فکر نکنم جایگاه سپاهان اینجا باشد و برایشان در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم.

منبع: ورزش سه

The Latest