واکنش قلعه‌نویی به شکست سپاهان برابر تراکتور

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2020/07/17/4/2856191.jpg

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نمی‌دانم چرا توپ علی قربانی وارد دروازه نشد و این برای من قابل هضم نیست.

خیلی خوشحالم که یک بار دیگر به تبریز آمدم. شهر اولین‌ها و پرشورها است. به تراکتور و ساکت الهامی تبریک می‌گویم. واقعا نمی‌دانم از نظر فنی چه بگویم. همه چیز در اختیار ما بود. روی دو اشتباه گل خوردیم. روی گل‌هایی که خوردیم وظایفی که به بازیکنان داده بودیم انجام ندادند، توپی که علی قربانی تبدیل به گل نکرد را 40 سال است در فوتبال ندیده‌ام.

بیشتر بخوانید:

سپاهان در تبریز مغلوب تراکتور شد

به هر حال فوتبال مانند زندگی است. اول تنبیه می‌کند و بعد درس می‌دهد. ما در این بازی هم مانند دو سه بازی قبل تنبیه شدیم.

این که پس از تعطیلات کرونا شاهد یک سپاهان نامتمرکز هستیم

اتفاقا اعتقاد دارم جزو تیم‌هایی هستیم که بعد از کرونا خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنیم. در ایجاد موقعیت و… خوب کار کردیم. برای احسان حاج صفی آنجایی که وظیفه داده بودیم‌هافبک دفاعی‌مان نبود.

حاج صفی بازیکن شاخصی است، بازیکنی مانند او می‌تواند نتیجه را عوض کند که این کار را کرد. ما در نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم. گل اول بازی را برخلاف جریان بازی خوردیم. بعد از گل مساوی همه چیز در اختیار ما بود، بازیکنان ما موقعیت‌های خوبی نداشتند که استفاده نکردیم و بعد از آن باز هم روی یک اشتباه بچگانه یک خطا و یک کرنر گل خوردیم.

فکر می‌کنم از نظر کیفیت بازی خوب هستیم. حتی نسبت به قبل از تعطیلات کرونا اما واقعا بی‌عدالتی است، نمی‌دانم چرا توپ علی قربانی گل نشد و هنوز برای من قابل هضم نیست. من فکر کردم توپ درون چارچوب است. بعد که دیدم کسی خوشحالی نمی‌کند متوجه شدم گل نشده است.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه یادگار امام(ره)

من تشکر می‌کنم اما رختکن‌ها اصلاً شرایط خوبی نداشتند. موارد بهداشتی اصلاً خوب نبود که ما به دوستان هم گفتیم و ان‌شاءالله برای آینده بهتر شود.

باخت امروز

من به تیم حریف تبریک می‌گویم، باخت امروز مسئولیتش با من است. بچه‌های ما زحمتشان را کشیدند ولی عملا به غیر از یک کاشته در نیمه دوم تیم حریف نزدیک دروازه ما نیامد. واقعا توپ قربانی که گل نشد برای من قابل هضم نیست. موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که نمی‌دانم چرا تبدیل به گل نشد. این برد مبارک تراکتور باشد، به هر حال فوتبال است، اول تنبیه می‌کند و بعد درس می‌دهد. ما امروز هم مانند بازی با پارس جنوبی و سایپا تنبیه شدیم. مقصر همه اینها من هستم، بچه‌های ما نهایت زحمت و تلاششان را کردند. از تک تک آنها ممنون هستم.

منبع: مشرق نیوز

The Latest