کیانی: ‌به تراکتور گل بزنم هرگز خوشحالی نمی‌کنم/ کلافه شدیم از بس موقعیت از دست می‌دهیم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/09/24/1398092411392022519124904.jpg

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان گفت که اگر در بازی این هفته تیمش برابر تراکتور گل بزند هرگز خوشحالی نخواهد کرد.

شرایط سپاهان و دو امتیاز حساسی که این تیم در بازی قبلی از دست داد

ما واقعاً بدشانس هستیم و بابت از دست دادن این همه موقعیت کلافه شده‌ایم. در هر بازی فرصت‌های زیادی را به دست می‌آوریم، ولی خیلی راحت آنها را از دست می‌دهیم. در مقابل می‌بینیم که تیم‌های حریف از اندک فرصت‌های خود استفاده می‌کنند. امسال و همچنین فصل گذشته در خیلی از بازی‌ها به آن چیزی که لیاقتش را داشتیم نرسیدیم و دیگر نمی‌دانم برای گل زدن باید چه کار کنیم.

ما مشکل فنی نداریم و شکل بازی ما این را نشان می‌دهد. ما در ایجاد موقعیت گل جزو بهترین تیم‌های لیگ برتر هستیم، ولی نمی‌دانم چرا از موقعیت‌های‌مان استفاده نمی‌کنیم. شاید بدشانس یا بی‌دقت هستیم، ولی واقعیت این است که از این بابت خیلی ضرر کردیم.

هدف تیمش در ادامه بازی‌های لیگ برتر چیست

ما شش بازی دیگر در لیگ برتر داریم که باید خوب امتیاز بگیریم و به سهمیه آسیا برسیم، ضمن اینکه در جام حذفی هم باید قهرمان شویم تا هواداران سپاهان را خوشحال کنیم.

دیدار این هفته تیمش برابر تراکتور و تقابل با تیم سابقش در تبریز

من 12 سال در تبریز فوتبال بازی کردم و محبت مردم این تیم و هواداران تراکتور را فراموش نمی‌کنم. بازی برابر تیم سابقم ناراحت‌کننده است، ولی خوشحالم به شهری برمی‌گردم که خاطرات زیادی از آن دارم. الان هم بازیکن سپاهان هستم و باید برای موفقیت تیمم تلاش کنم. این بازی برای ما مهم است و امیدوارم نتیجه مطلوبی بگیریم.

اگر گل بزنم هرگز خوشحالی نمی‌کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest