جعبه سیاه شهرخودرو در تراکتور!

https://static.farakav.com/files/pictures/01511329.jpg

سرمربی تراکتور در اقدامی جالب، مربی شهرخودرو را به کادر فنی تیمش اضافه کرد.

پس از استعفای مجتبی سرآسیایی از شهرخودرو خراسان قابل پیش‌بینی بود که دستیار اولش مصطفی صداقت که سال‌ها در کسوت مربیگری پدیده، در کنار سرمربیان مختلف این تیم تحت سرپرستی سرآسیایی قرار گرفته بود نیز از این تیم جدا شود، اما خبر دیروز برای مشهدی‌ها غیرمنتظره بود.

مصطفی صداقت که حداقل پس از جدایی یحیی گل‌محمدی تبدیل به دستیار اول سرآسیایی شده بود و اشراف کاملی به شهرخودرو داشت، از این تیم مشهدی جدا شد و ناگهان در کمتر از ۲۴ ساعت سر از تراکتور رقیب جدی در کسب سهمیه آسیا درآورد و حتی در تمرین عصر دیروز تی‌تی‌ها نیز به‌عنوان دستیار ساکت الهامی معارفه شد.

در اینکه فوتبال حرفه‌ای است و جابجایی مربیان امری طبیعی به شمار می‌رود شکی نیست، اما اکنون باید گفت تیمی که هفته آینده در ورزشگاه امام رضا میهمان شهرخودرو است و یک بازی ۶ امتیازی با مشهدی‌ها پیش‌رو دارد، حالا جعبه سیاه حریفش را در کوران بی‌ثباتی شهرخودرو در دست دارد.

اینکه خود ساکت الهامی نیز در ابتدای فصل از کادر یحیی گل‌محمدی خارج شد و جایش را به حمید مطهری سپرد نیز باعث می‌شود تا اپوزوسیون شهرخودرو در کادر تراکتور در آستانه این دیدار حساس که قطعا در کسب سهمیه موثر است، گردهم بیایند.

منبع: ورزش سه

The Latest