تنها اتفاق مثبت برای استقلال بعد از توقف برابر تراکتور

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2020/07/11/4/2851033.jpg

استقلال سرانجام در نیم فصل دوم توانست در یک مسابقه، دروازه‌اش را بسته نگه دارد. این اولین کلین شیت لیگ برتری تیم تحت هدایت «فرهاد مجیدی» هم بود.

، استقلال در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتور رفت و با نتیجه صفر بر صفر در برابر میهمان خود متوقف شد تا ۳۸ امتیازی شود و کارش برای کسب سهمیه آسیایی دشوار شود. شاگردان مجیدی برای چهارمین هفته پیاپی در کسب برد ناکام ماندند.

بیشتر بخوانید:

این استقلال بِبر نیست!/ چهارمین ناکامی پیاپی فرهاد +جدول و نتایج کامل

تنها اتفاق مثبت در این مسابقه برای مجیدی و شاگردانش این بود که آنها بعد از ۹ بازی و برای اولین بار در نیم فصل دوم موفق شدند دروازه خود را در لیگ برتر بسته نگه دارند و پنجمین کلین‌شیت این فصل را به ثبت برسانند. این اتفاق در حالی رخ داد که موقعیت خاصی روی دروازه حسینی خلق نشد و کاپیتانی برایش خوش یمن بود. این اولین کلین‌شیت فرهاد مجیدی به‌عنوان سرمربی در لیگ برتر بود. او در ۹ بازی قبلی در لیگ هجدهم و نوزدهم در این امر ناکام بود.

استقلال تا به اینجا در ۲۳ مسابقه ۲۵ گل خورده است که میانگین آن بیش از یک گل در هر بازی به حساب می‌آید. نکته نا امیدکننده هم این است که استقلال در چهار بازی اخیر خود در لیگ برتر تنها یک گل به ثمر رسانده است.با این حال آبی‌پوشان تهرانی همچنان با ۴۱ گل زده بهترین خط حمله را در اختیار دارند.

منبع: مشرق نیوز

The Latest