الهامی:خوشحالم استقلال با تمام بازیکنانش بازی کرد!

https://static.farakav.com/files/pictures/01507117.jpg

ساکت الهامی در اظهارات خود بعد از بازی برابر استقلال از حضور آبی‌ها با حداکثر نیروی خود ابراز رضایت کرد و البته مدعی شد تیمش در صورتی که بازی‌های معوقه به انجام نرسد، هفته آینده به میدان نخواهد رفت.

این بازی اینطور

بازی همانطور که پیش بینی کردیم برای هر دو تیم سخت بود. هر دو تیم اول به دنبال نباختن و بعد امتیاز کامل بودند. شرایط بازی به گونه‌ای بود که هر دو تیم می‌توانستند به گل برسند و هم ما و هم استقلال موقعیت داشتند. هر دو تیم در موقعیت مالکیت بازی نیز قرار داشتند و البته خوشحالم که استقلال با تمام نفراتش بازی کرد!

قبل از بازی هم گفته بودم خوشحالم که همه بازیکنان استقلال برگشتند و حتی شیخ دیاباته هم بعد از مدت‌ها مصدومیت به جمع آنها اضافه شدند. در ادامه راه امیدوارم به هدفی که داریم برسیم و بعد از مدت‌ها تراکتور را آسیایی کنیم.

قطعا این دو بازیکن تاثیرگذاری برای تیم ما هستند اما هر دو با توجه به بحث کرونا دیر به ما اضافه شدند. اشکان 5 روز است و مسعود 10 روز است که در تمرین حاضر است اما از ناحیه کمر و مچ مصدوم است و امروز هم بلافاصله بعد از حضور در زمین این مشکل برای او دوباره پیش آمد. ولی بازیکنان جوان خیلی خوب بازی کردند و جا دارد به آنها تبریک بگویم و همچنین از مسعود و اشکان که با شرایط سخت برای ما کار کردند و از آنها هم ممنونم.

آیا شرایط استقلال روی تمرکز آنها تاثیر گذاشته بود

من می‌دانستم بازی برگزار خواهد شد و مطمئن بودیم. حق شان هم بود که بازیکنان خود را داشته باشند. مشکل الان استقلال، تراکتور، فولاد و … نیست، مشکل جایی است که قانون ندارد. هر تیمی هر جور دوست دارد و به نفعش است تفسیر می‌کند. استقلال حق دارد با تمام نفراتش بازی کند. من هم دوست دارم هر جور شده با توجه به قرار گرفتن در شرایط مسابقه بازی کند. من از همان روز اول مخالف برگزاری بودم و همین الان هم مخالفم. از آن ور فولاد هم دوست دارد همه بازیکنانش را داشته باشد. اما باید عدالت رعایت شود. الان فولاد دو بازی عقب است. ما بازی سخت با استقلال داشتیم و همینطور آنها با تراکتور. فولاد الان از نتیجه ما باخبر است و می‌داند چه نتیجه‌ای به نفع شان است. همین جا اعلام می‌کنم تا وقتی که تکلیف مسابقات مشخص نشود و از مالک باشگاه آقای زنوزی خواهش می‌کنم بازی‌ها را ادامه ندهیم. هفته دوم و سوم نیست و الان با یک نتیجه یک تیم سهمیه آسیایی بگیرد یا نگیرد. من این را به مدیریت انتقال خواهم داد تا ایشان تصمیم بگیرند. نظرم این است که ادامه ندهیم تا بازی‌های عقب افتاده روشن شود.

الهامی پیشنهادی هم برای ادامه لیگ داشت و گفت بهتر است در شرایط کنونی که بازی‌ها عقب افتاده، تیم‌های درگیر مسابقات حذفی وارد آن شوند و دیگر تیم‌ها هم بازی معوقه خود را برگزار کنند: اگر می‌خواهند ادامه دهند بهتر است بازی‌های حذفی را دنبال کنند که چهار تیم بیشتر نمانده. تیم‌هایی مثل فولاد بازی‌های عقب مانده خود را انجام دهند و دیگر تیم‌ها هم بازی‌های حذفی را دنبال کنند و حداقل فینالیست مشخص شود. چون چهار تیم باقیمانده چهار تیم صدر جدول هستند و به این خاطر جام حذفی هم برای ما اهمیت زیادی دارد.

عملکرد داور

جا دارد از اکرمی تشکر کنم و خوب داوری کردند. یک صحنه در وقت اضافه بود که روزبه چشمی با مسعود درگیر شد و چیز خاصی نبود. تیم داوری خوب بود و از اکرمی و تیمش تشکر می‌کنم و از کمیته داوران هم تشکر می‌کنم بابت انتخاب مناسبی که داشتند. قبل از بازی پیش بینی می‌شد مشکل ایجاد شود اما با انتخاب خوب و قضاوت مناسب دیدید که مشکلی پیش نیامد.

عملکرد تراکتور و انتقاداتی که

هر دوتیم در نیمه اول بازی با کیفیت تری به نمایش گذاشت. در نیمه دوم هر دو تیم استرس دریافت گل را داشتند و تعویض‌هایی که انجام شد این را نشان می‌دهد. بازی استقلال و تراکتور یک دربی است و امتیاز گرفتن در این شرایط از اهمیت زیادی برخوردار است. به فرهاد مجیدی هم تبریک می‌گویم و موقعیت زیادی هم ایجاد کردند و بدشانسی هم آوردند. تیم خوبی هستند و پا به پای هم بازی کردند و با این حال که شور و شوقی نبود و کاش هواداران دو تیم در استادیوم حاضر بودند و مطمئنا در صورت حضور آنها بازی با کیفیت 50 درصد بهتری انجام می‌گرفت.

منبع: ورزش سه

The Latest