الهامی: باید مجسمه زنوزی را بسازند

https://static.farakav.com/files/pictures/01507117.jpg

سرمربی تراکتور پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت را به مردم آذربایجان تقدیم کرد.

ما امروز فوتبال روان، خوب و رو به جلو انجام دادیم. معتقدم ریتم بازی در روالی پیش رفت که دوست داشتیم و گل را در زمان خوبی به ثمر رساندیم.

هفته قبل توپ‌هایمان به گل نرفت، ولی این هفته خوشبختانه توپ‌هایمان تبدیل به گل شدند.

جا دارد به آقای بهنام سراج نیز تبریک بگویم که با استفاده از بازیکنان جوان، تیم خوبی ساخته که ۹۰ دقیقه بازی منظم انجام می‌دهد. صنعت نفت پتانسیل فوتبال خوزستان را نشان داد و امیدوارم موفق باشند.

الهامی با تاکید بر اینکه ما محکوم به برد بودیم، ابراز کرد: دست تک تک بچه‌ها درد نکند، زحمت کشیدند و این برد حقشان بود؛ البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. بنده این برد را به هواداران‌مان تقدیم می‌کنم. دوست داشتم امروز در کنارمان بودند.

شرایط اشکان دژاگه

دژاگه ۲۶ ساعت است که وارد ایران شده و روز گذشته به همراه سایر بازیکنان ریکاوری کرد؛ امروز از او درخواست کردم که در جمع ما حضور داشته باشد. قطعا با انجام تمرینات پُرفشار، وضعیت او برای بازی‌های آتی بهتر خواهد شد.

امروز تمام کارهایمان برنامه‌ریزی شده بود؛ به طوری که بعد از به ثمر رساندن گل دوم، شجاعی را آوردیم تا بازی را کنترل کرده و ضدحمله بزنیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

جا دارد از آقای زنوزی تشکر کنم، زحمتی که ایشان برای فوتبال آذربایجان کشیده، جوابش اتفاقات این هفته نبود. بازیکنانم باخته بودند و مسؤولیت شکست گردن من بود؛ چراکه فوتبالی انجام دادند که من از آنان خواسته بودم. گناه آقای زنوزی چه چیزی است؟ معتقدم باید مجسمه آقای زنوزی را در آذربایجان نصب کنند؛ چراکه از جیب شخصی هزینه کرده و علاوه بر پرداخت بدهی‌ها و جذب سه کاپیتان تیم ملی توانسته بهترین کمپ تمرینی و امکانات را برای تیم ایجاد کند.

عده‌ای خاص با اهدافی که دارند، علیه آقای زنوزی نوشتند. مالک محترم باشگاه طی یک ماه گذشته بیشترین مصاحبه‌ها را فقط به‌خاطر صلاح فوتبال و تراکتور انجام داد. اکنون تیم به آرامش رسیده و امیدوارم شرایط خوبمان تداوم داشته باشد.

آقای سهرابی رفیق و برادر من در طول این هفته سخت، نشان داد که مدیر باتجربه ورزشی است.

منبع: ورزش سه

The Latest