مخالفان سرسخت لیگ نوزدهم، شروع‌کننده مسابقات!

https://static.farakav.com/files/pictures/01505105.jpg

دو تیم تراکتور و نساجی مازندران امروز از ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه اولین دیدار هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر را در دوره نوزدهم برگزار خواهند کرد.

دو باشگاه نساجی مازندران و تراکتور به همراه شهرخودرو و ماشین سازی چهار باشگاهی بودند که با جمع آوری طوماری و امضای آن خواهان تعطیلی لیگ شده بودند و بر این موضع خود اصرار زیادی هم داشتند.

با تمام حواشی که فوتبال ایران طی ماه‌های اخیر با آن مواجه بوده، در نهایت رقابت‌های لیگ برتر پس از برگزاری بازی معوقه استقلال و فولادخوزستان که باید در چارچوب هفته هفدهم برگزار می‌شد، امروز به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند و تیم‌ها به صورت فشرده 9 بازی باقی مانده را برگزار خواهند کرد.

جالب اینکه اولین دیدار طبق برنامه اعلام شده با مصاف تراکتور و نساجی مازندران در تبریز آغاز می‌شود تا حرف و حدیث‌های تعطیلی لیگ با مسابقه دو تیمی آغاز شود که سرسختانه به دنبال پایان رقابت‌ها بودند.

گفتنی است هفته بیست و دوم امشب از ساعت 20:15 با مصاف تراکتور و نساجی در یادگار امام دنبال خواهد شد و در ادامه شهرخودرو دیگر تیم معترض به شروع لیگ از ساعت 20:45 دقیقه میزبان ذوب آهن می‌شود. سه مسابقه دیگر نیز از ساعت 21 و به صورت همزمان در شهرقدس تهران، بوشهر و آبادان برگزار خواهد شد.

منبع: ورزش سه

The Latest