فکری: اشتباهات داوری روی نتیجه بازی تاثیرگذار نبود/ فشار تراکتور باعث شد عقب‌نشینی کنیم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1399/04/08/139904082226165320683084.jpg

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از عملکرد تیم داوری دیدار این تیم مقابل تراکتور تبریز تمجید کرد.

خدا را شکر می‌کنم که توانستیم در یک بازی سنگین، سه امتیاز کسب کنیم. تیم داوری درمجموع بازی را خیلی خوب کنترل کرده، اشتباه خاصی نداشتند و اگر اشتباهی هم بوده، روی بازی تاثیرگذار نبوده است. از داوران تشکر کنم و به آنها خدا قوت و خسته نباشید می‌گویم.

تشکر ویژه‌ای از بازیکنانم دارم که امروز با تمام وجود بازی کردند. آنها می‌دانستند که کسب امتیاز در تبریز چقدر برای ما مهم است. خوشبختانه توانستیم این سه امتیاز را کسب کنیم. درود به شرف و غیرت‌شان که با تمام وجود بازی کردند.

شرایط دیدار با تراکتور

بازی خوبی بود و خدا را شکر خیلی زود به گل رسیدیم. این موضوع کمی کارمان را سخت کرد و تراکتور فشار زیادی روی دروازه ما داشت، اما خوشبختانه فضای لازم را به آنها ندانیم تا دروازه ما را تهدید کنند.

فرصت‌های گلزنی شاگردانش

در همان نیمه اول یکی دو موقعیت دیگر ایجاد کردیم و می‌توانستیم تعداد گل‌های‌مان را افزایش دهیم، اما کم‌دقتی بچه‌ها باعث شد به گل‌های بعدی نرسیم. خوشبختانه در نیمه دوم روی برنامه‌ای که به بچه‌ها دادیم، آنها خوب بازی کردند. بازیکنان با بستن فضاها، فرصتی به حریف ندادند و توانستیم گل زده‌مان را حفظ کنیم.

موقعیت‌های تراکتور در این بازی

در دو نیمه چند موقعیت شوت‌زنی به حریف دادیم که خوشبختانه با درخشش علیرضا حقیقی، دروازه‌مان بسته ماند. در نیمه دوم تک به تک‌هایی هم داشتیم که می‌توانستیم با استفاده از آنها، تعداد گل‌های‌مان را بیشتر کنیم. خدا را شکر می‌کنیم. تعداد گل‌های ما بیشتر نشد، اما این سه امتیاز واقعاً برای نساجی حیاتی بود. شاید با این پیروزی خیال‌مان کمی راحت‌تر شود و نگران سقوط نباشیم. در هفته‌های آینده تلاش بیشتری می‌کنیم تا به امید خدا بتوانیم امتیازاتی را که حق تیم است، بگیریم.

جایگاه این تیم در جدول

مطمئناً جایگاه واقعی نساجی رده‌های نهم و دهم جدول نیست. ان‌شاءالله بتوانیم در هفته‌های آینده، تغییراتی ایجاد کرده و خود را به رتبه‌های بالاتر برسانیم.

غیبت بازیکنان خارجی تراکتور

می‌دانستیم تعدادی از آنها بازی نمی‌کنند. تراکتور امروز خوب بازی کرد و اینقدر مهره‌های خوبی دارد که بتواند بازیکنان جدیدی جایگزین کند و از این بابت نگران نباشد. بچه‌های ما فضای لازم را به بازیکنان تراکتور ندادند. به تیم تراکتور حریف خسته نباشید می‌گویم و به نظرم جای هواداران پُرشور تراکتور و خبرنگاران هم خالی بود. انشاءالله ویروس کرونا برطرف شود و همه مجموعه فوتبال را در ورزشگاه‌ها ببینیم.

عقب‌نشینی تیمش در این مسابقه

برخی اوقات تیمی که عقب است، تلاش بیشتری می‌کند تا گل عقب افتاده را جبران کند. این اتفاق طبیعی بود. با توجه به اینکه زود گل زدیم، تیم ما سریع عقب‌نشینی کرد و برنامه ما عقب‌نشینی و صرفاً دفاع نبود. فشار تیم تراکتور باعث شد عقب برویم و یک برنامه ما، ضدحمله بود که در هر دو نیمه این فرصت‌ها را ایجاد کردیم.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تبریز

از همه عوامل برگزاری بازی تشکر می‌کنم. تا جایی که امکانات به آنها اجازه می‌داد، پروتکل‌ها رعایت شد و انشاءالله مشکل خاصی ایجاد نشود. در شرایط بازی همه چیز خوب بود و به مجموعه برگزارکنندگان مسابقه خداقوت می‌گوییم و از آنها تشکر می‌کنیم.

از مدیریت باشگاه نساجی تشکر می‌کنم که خیلی با ما همکاری کردند. شرکت هواپیمایی وارش هم برای سفر به تبریز، هواپیمای اختصاصی در اختیار ما گذاشت. اگر این شرایط را نداشتیم، شاید مجبور بودیم در تبریز بمانیم که این موضوع، ریکاوری ما را عقب می‌انداخت. باید تیم را هر چه سریع‌تر ریکاوری کنیم تا بازیکنان کمتر خسته شوند و در بازی‌های آینده موفق باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest