ترکیب احتمالی تراکتور در مقابل نساجی

https://static.farakav.com/files/pictures/01504396.jpg

تیم تراکتور امشب اولین بازی رسمی خود در سال جدید را در برابر نساجی مازندران برگزار خواهد کرد.

سرخپوشان تبریزی روز گذشته سرانجام اعلام کردند در مسابقات لیگ برتر شرکت خواهند کرد و حالا امشب اولین بازی رسمی بعد از کرونا را در ورزشگاه یادگار امام و مقابل تیم نساجی مازندران برگزار خواهند کرد. این در حالی است که عکاشه حمزاوی و اشکان دژاگه هنوز به تبریز برنگشته اند و باتوجه به جدایی جفرسون یوری، ساکت الهامی چالش‌های زیادی را پیش رو دارد.

در این دیدار رشید مظاهری گلر شماره یک تراکتور خواهد بود و امیدوار است تا با ثبت یک کلین شیت دیگر، راه پیروزی تیمش را هموار کند. در خط دفاعی میثم تیموری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده و میلاد فخرالدینی نقش آفرینی خواهد کرد. این در حالی است که البته در بازی‌های دوستانه تیموری هم در پست دفاع وسط دیده شده بود.

در خط‌هافبک با بازگشت رضا اسدی، تراکتوری‌ها وضعیت بسیار خوبی را دارند. اکبر ایمانی هم در کنار او قرار خواهد گرفت و کمی جلوتر احسان حاج صفی، ویلیان میمبلا و مهدی تیکدری بازی خواهند کرد که در این سیستم تیکدری جانشین اشکان دژاگه است. در صورتی که سلیمی بازی نکند البته شکاری جانشین اشکان خواهد بود.

در خط حمله ساکت الهامی فقط دو گزینه دارد و باید از بین ساسان انصاری و محمدرضا آزادی یکی را برگزیند که انتخاب او ساسان خواهد بود. روی نیمکت رضا شکاری، سعید مهری و محمدرضا آزادی مهم ترین بازیکنان هستند.

ترکیب احتمالی تراکتور در مقابل نساجی: رشید مظاهری، میثم تیموری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، میلاد فخرالدینی، اکبر ایمانی، رضا اسدی، احسان حاج صفی، ویلیان میمبلا، مهدی تیکدری و ساسان انصاری.

منبع: ورزش سه

The Latest