روزهای سخت مظاهری برای کلین شیت چهار رقمی

https://static2.farakav.com/files/pictures/01506101.jpg

رشید مظاهری دروازه بان تیم تراکتور کار سختی در ادامه لیگ برتر خواهد داشت.

رشید مظاهری دروازه بان تیم تراکتور در هفت بازی نخست لیگ نوزدهم دروازه خود را بسته نگه داشت اما پس از آن عملکرد مطلوبی نداشت و در 14 بازی بعدی تنها دو کلین شیت ثبت کرد تا در پایان هفته بیست و یک با 10 کلین شیت در جدول رده بندی بهترین دروازه بان‌ها قرار داشته باشد.

حالا او در حالی با 810 دقیقه کلین شیت پای به میدان می‌گذارد که برای افزایش این عدد کار سختی را پیش رو خواهد داشت. تراکتور در ادامه فصل باید با استقلال، صنعت نفت، سپاهان، شهرخودرو و فولاد دیدار کند و بیشتر مسابقاتش تقابل با تیم‌های مدعی خواهد بود. به جز این دیدار نیز نساجی، ماشین سازی، شاهین و پیکان خواهد بود از این جمع دو تیم برای بقا تلاش می‌کنند و برابر تراکتور هم پا پس نخواهند گذاشت.

در نیم فصل اول مظاهری برابر سه تیم از این جمع کلین شیت کرد و حالا اگر موفق به این کار شود، دستکم 1080 دقیقه کلین شیت را خواهد داشت. این در حالی است که باتوجه به مصدومیت اخباری، مظاهری مسئولیت سنگین تری را بر گردن دارد و احتمالا در هر 30 بازی لیگ برتری به میدان خواهد رفت.

از طرف دیگر باتوجه به شرایط خاص تراکتور در خط حمله و غیبت یکی دو بازیکن تاثیرگذار، مظاهری و خط دفاعی باید با عملکرد خود این خلا را پوشانده و به موفقیت تیم کمک کنند.

منبع: ورزش سه

The Latest