چالش با قلعه نویی و شایعه چاقوکشی در رختکن!‌

https://static.farakav.com/files/pictures/01489106.jpg

مهدی کیانی کاپیتان پیشین تراکتور می‌گوید مسئولان وقت باشگاه ماجرای بریده شدن دست عارف آقاسی را برای خراب کردن او به بیرون درز دادند.

مهدی کیانی یکی از بازیکنان شاخص لیگ فوتبال ایران در یک دهه اخیر بوده است و حالا دومین سال حضورش در سپاهان را تجربه می‌کند.

یکی از حواشی این بازیکن که در ابتدایی لیگ هجدهم پس از 11 سال حضور در تبریز به اصفهان کوچ کرد، چاقوکشی در رختکن تراکتور بوده و می‌توان به چالش ایجاد شده میان او و امیرقلعه نویی سرمربی سابق تراکتور در یک بازی دوستانه هم اشاره کرد.

چالش ایجاد شده میان خودش و امیرقلعه نویی که در یک بازی دوستانه رخ داد اینطور

« آدمی هستم که دوست ندارم جلوی کسی خم و راست بشوم. امیرخان بزرگ است و احترامش همیشه برای من واجب است. امیرخان مثل برادر بزرگ تر من است. آن سال عده‌ای مدام حرف بردند و آوردند و شیطنت کردند. بعدا هم امیرخان فهمیدکه من دلم صاف است و اینکه قصد و غرضی نبوده است.»

« خدا را شکر به خیر و خوشی گذشت. در خانواده هم پیش می‌آید. امیرخان بزرگتر من است و همیشه احترامش را دارم. نه امیرخان که تمام مربی‌هایم.»

درگیری اش با عارف آقاسی در رختکن تراکتور بود.‌هافبک فعلی سپاهان در واکنش

« آن سال تیم ما تیم جوانی بود. دوست داشتیم با بازیکنان رفیق باشیم. شوخی شوخی به رختکن رفتیم و در رختکن کارد میوه خوری آنجا بود و عارف دستش را برید. اصلا قصد و غرض یا دعوایی نبود و شوخی شوخی این اتفاق افتاد. بعدها حرف‌هایی زدند که مهدی کیانی قمه کشیده است یا قمه خورده است. بعد که به کمیته انضباطی رفتم، گفتم از عارف آقاسی بپرسید که شوخی شوخی این اتفاق بیفتد. من به دشمنم چاقو نمی زنم چه برسد به هم تیمی ام، که بخواهم چاقو بزنم یا قمه بکشم.»

« فهمیدیم خود باشگاه رفته و گفته که مهدی کیانی را جریمه کنید. آن سال دو ماه من را جریمه کردند و 20 درصد جریمه مالی. این اتفاقات در هر خانواده‌ای رخ می‌دهد. خیلی برای من ناراحت کننده بود. دوست نداشتم از طرف خود باشگاه بروند و بگویند که محرومش کنید. خیلی‌ها حرف‌های بدی در موردم زدند. الحمدالله پیش خدای خودم همیشه سرم بالا است و همین که شرمنده نیستم یک دنیا برایم ارزش دارد.»

این ماجرا

« عارف مثل بردار کوچک من است. در خیلی از تیم‌ها اتفاق بدتر از این می‌افتد ولی در باشگاه ما خود اعضای باشگاه رفتند و این خبر را دادند تا من را جلوی هواداران خراب کنم ولی هوادار من را می‌شناخت و می‌دانست که از این کارها بلد نیستم. این اتفاق افتاد. خدا را شکر من مهدی کیانی سربلند هستم و آنها جایگاهشان را از دست دادند. اگر کسی بد کسی را بخواهد آن بالا سری همیشه هست.»

منبع: ورزش سه

The Latest