مسعود و اشکان؛ دو کاپیتان در خطر حذف از تیم ملی

https://static.farakav.com/files/pictures/01503399.jpg

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی به دقت عملکرد بازیکنان ایرانی در تیم‌های خارجی را زیر نظر دارد و هم چنین در تلاش برای سفر به تهران برای تماشای بازی‌های باقی مانده لیگ برتر است.‌

او به خاطر از سر گیری بازی‌ها در اروپا خرسند است به این خاطر که لژیونرهای ایرانی بار دیگر در شرایط بازی قرار گرفته اند و زمانی که برای بازی دوستانه با عمان و هم چنین دیدار با هنگ گنگ که 17 مهر برگزار می‌شود، در اردوی تیم ملی حاضر می‌شوند از آمادگی برخوردار خواهند بود. البته باید به این نکته هم اشاره کرد در اروپا برخی لیگ‌ها تعطیل شده. نمونه اش بلژیک که در این لیگ بازیکنانی چون کاوه رضایی – امید ابراهیمی – سعید عزت الهی و… حضور دارند.

سرمربی سابق تیم ملی اخبار فوتبال ایران را هم رصد می‌کند. او به خوبی متوجه شده مسعود شجاعی مخالف برگزاری بازی‌های لیگ برتر است و از سویی اشکان دژاگه هم چنان در آلمان بسر می‌برد و تمایلی برای حضور دراردوی تراکتور ندارد و به نظر می‌رسد این دو در صورت برگزاری بازی‌های باقی مانده لیگ برتر همراه تیم نخواهند بود. اگر این اتفاق رخ دهد اشکان دژاگه و مسعود شجاعی تا زمان برگزاری بازی تیم ملی در برابر هنگ کنگ 7 ماه از میادین رسمی به دور خواهند بود به این خاطر که بازی‌های لیگ برتر در اواسط اسفند ماه تعطیل شده بود.

7 ماه دوری از میادین رسمی؛ شاید اسکوچیچ را مجاب کند دست کم برای بازی با هنگ کنگ قید این دو بازیکن بزرگ را بزند و از دیگر بازیکنان در این بازی بهره ببرد. شاید اشکان و مسعود در همه ماه‌های دور از بازی به صورت انفرادی تمرین کرده باشند و هم چنان به تمرینات خود ادامه دهند اما بین تمرینات انفرادی و هم چنین تمرینات تیمی تفاوت‌های زیادی وجود دارد و اگر این دو بازیکن نخواهند تراکتور را در ادامه بازی‌های لیگ برتر همراهی کنند در خطر خط خوردن از تیم ملی قرار خواهند گرفت. این تصمیم دغدغه‌ای را برای سرمربی تیم ملی ایجاد نمی کند چرا که در سال‌های اخیر تیم ملی در همه خطوط با ترافیک بازیکن روبرو بوده است.

منبع: ورزش سه

The Latest