الهامی: صحبت‌های من متناقض نیست

https://static.farakav.com/files/pictures/01479539.jpg

سرمربی تراکتور در حالی که در برهه‌ای خواستار تعطیلی بازی‌های لیگ برتر شده بود این بار پیشنهاد داده است در بازی‌های خانگی این تیم ۱۰ هزار تماشاگر در استادیوم یادگار امام حاضر شوند.

به همین بهانه برخی تماشاگران فوتبال در فضای مجازی به او حمله کردند و اشاره به این داشتند که صحبت‌های متناقض مطرح می‌کند و …

صحبت‌های من متناقض نیست. در برهه‌ای گفتم به خاطر اینکه شرایط برای برگزاری بازی‌های لیگ وجود ندارد همانند برخی از کشورها بازی‌های را پایان یافته اعلام کنیم تا برای برگزاری بازی‌های در فصل آینده آماده شویم. با توجه به تعطیلی بیش از 3 ماهه لیگ شک نکنید کیفیت بازی‌ها در ماه‌های آینده پایین خواهد بود و تشدید مصدومیت‌ها را خواهیم داشت و از همه مهمتر برگزاری بازی‌ها در غیاب تماشاگر هیچ لذتی نخواهد داشت. اکنون اما می‌گویند شرایط برای برگزاری بازی‌ها مهیاست. حالا که به زعم دوستان شرایط برای برگزاری بازی‌ها مهیاست هیچ اشکالی ندارد ما بازی‌ها را با حضور تماشاگر برگزار کنیم. به خصوص که تضمین می‌دهیم فاصله گذاری اجتماعی را در استادیوم رعایت کنیم. هم چنین پروتکل‌های بهداشتی را.

گفتنی است تمرینات تراکتور در حالی اینروزها دنبال می‌شود که 6 بازیکن این تیم به بهانه کرونا در قرنطینه هستند و اشکان دژاگه و مسعود شجاعی هم در تمرینات حضور ندارند. این دو بازیکن به بهانه کرونا خواستار تعطیلی بازی‌های لیگ برتر شده اند و بیمی از این ندارند که به این بهانه از دستمزد آنها کاسته شود. تراکتور در بازی پیش رو 8 تیر باید میزبان نساجی باشد. هر چند دوران قرنطینه بازیکنان کرونایی تراکتور پیش از بازی با نساجی پایان می‌یابد اما مشکل اینجاست که این بازیکنان در شرایطی در اردوی تیم حاضر می‌شوند که 14 روز تمرین نکرده اند و این کار را برای تیم تراکتور و ساکت الهامی سخت می‌کند.

منبع: ورزش سه

The Latest