ابعاد جدید از محکومیت تراکتور در پرونده استوکس و اروین؛ ۲۵۰ هزار دلار بیشتر از قبل!

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/11/26/1398112609063230819685904.jpg

در حالی که رقم جریمه باشگاه تراکتور در پرونده‌ استوکس و اروین به ترتیب ۴۰۰ و ۱۰۰ هزار دلار عنوان شده بود، اما رقم بدهی این باشگاه بیشتر از این مقدار است.

باشگاه تراکتور تبریز در چند ماه گذشته چند بار از سوی فیفا به دلیل شکایت بازیکنان خارجی خود محکوم و جرائم مختلفی علیه این باشگاه صادر شد؛ از حکم 820 هزار دلاری کوین کنستانت گرفته تا محکومیت در پرونده‌های آنتونی استوکس و لی هری اروین. پرونده‌هایی که همگی راهی دادگاه CAS شدند تا باشگاه تراکتور همچنان فرصت برای تامین و پرداخت این جرائم سنگین را داشته باشد، اما در این وضعیت از باشگاه تبریزی خبر می‌رسد این پایان کار نیست و رقم محکومیت این باشگاه در دو پرونده استوکس و اروین بیشتر از مبلغی است که در گذشته اعلام شده بود!

ماجرا از این قرار است که علاوه بر محکومیت سنگین تراکتوری‌ها در پرونده کنستانت، در چند ماه گذشته اعلام شده بود آنها در پرونده استوکس حدود 400 هزار دلار و در ماجرای اروین حدود 100 هزار دلار محکوم شده‌اند. با گذشت نزدیک به سه ماه از ماجرا و شکایت به دادگاه CAS مشخص شد میزان جریمه این باشگاه بیشتر است. در بررسی مجدد احکام فیفا از سوی وکلای جدید باشگاه تراکتور مشخص شده رای استوکس حدود 535 هزار دلار (475 هزار یورو) و رای مربوط به پرونده اروین 214 هزار دلار (190 هزار یورو) بوده که به شکل عجیبی از سوی باشگاه تراکتور کمتر از رقم واقعی اعلام شده بود!

با گذشت چندین ماه از جنجال پرونده‌های خارجی باشگاه تراکتور، با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شویم بدهی‌ این باشگاه در پرونده‌های فیفا حدود 250 هزار دلار بیشتر از رقم اعلام شده قبلی است و این موضوع هم مشکل جدیدی بر مشکلات این باشگاه اضافه خواهد کرد.

هر سه پرونده کنستانت، استوکس و اروین در دادگاه CAS در جریان است و هنوز حکم نهایی این پرونده‌ها از سوی دادگاه عالی ورزش صادر نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest