صدرنشینی جالب ستاره تراکتور در میان بزرگان آسیا

https://static.farakav.com/files/pictures/01479420.jpg

اشکان دژاگه ستاره تیم تراکتور تبریز در نظرسنجی اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا توانسته عنوان بهترین آسیایی حاضر در بوندسلیگا را به خود اختصاص دهد.‌

در حالیکه در روزهای اخیر سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نظرسنجی‌های متفاوتی را روی خروجی خود می‌برد یک بار دیگر یک بازیکن ایرانی در حال رسیدن به صدر جدول بهترین‌ها در نظرسنجی مورد نظر است.

جدیدترین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا به بهترین بازیکنان آسیایی حاضر در بوندسلیگا آلمان بر می‌گردد که فعلا اشکان دژاگه موفق شده با آرای بیشتر از دیگر بزرگان حاضر در لیست مورد نظر در صدر جدول قرار بگیرد.

در لیست مورد نظر ۱۰ بازیکن بزرگ آسیایی که سالها در فوتبال آلمان بازی کردند آمدند و جالب است در این میان نام 4 بازیکنان ایرانی به چشم می‌خورد. علی دایی(بایرن مونیخ، هرتا برلین و ارمینیا بیلفد)، مهدی مهدوی کیا(بوخوم،‌هامبورگ و اشتوتگارت)، اشکان دژاگه(ولفسبورگ) و وحید‌هاشمیان(بوخوم، بایرن مونیخ و‌هانوفر) چهار بازیکن ایرانی لیست فوق هستند که توانستند آرای جالبی را به خود اختصاص دهند.

نکته جالب در این باره رقابت شانه به شانه اشکان دژاگه و مهدی مهدوی‌کیا است که در حالی که تنها چند ساعت از آغاز این نظرسنجی گذشته است با درصد آراء اندکی نسبت به یکدیگر در رده‌های اول و دوم قرار دارند. با هم نگاهی می‌اندازیم به اسامی بازیکنان و درصد رای‌هایی که تاکنون در این نظر سنجی دست آوردند.

در این نظرسنجی اشکان دژاگه با ۳۶ درصد آرا در رده اول، مهدی مهدوی‌کیا به ۳۳ درصد آرا در رده دوم و علی دایی با ۲۴ درصد آرا در رده سوم قرار دارند. چابوم کئون، سون هیونگ مین و کو جا چئول از کره جنوبی، شینجی کاگاوا، ماکوتو‌هاسبه و آوکادورا از ژاپن و وحید‌هاشمیان از ایران دیگر نفرات حاضر در این نظرسنجی هستند.

منبع: ورزش سه

The Latest