شغل جدید مربی محبوب تراکتوری‌ها

https://static.farakav.com/files/pictures/01496240.jpg

تونی اولیویرا مربی محبوب تراکتوری‌ها این روزها به عنوان کارشناس در یک شبکه پرتغالی به تفسیر فوتبال این کشور و البته بازیکنان پرتغالی حاضر در لیگ‌های مختلف به دنیا می‌پردازد.

سرمربی پرتغالی و محبوب تبریزی‌ها که در دوران حضور خود در این تیم موفق شد به عنوان یک مربی محبوب در دل هواداران این تیم جا باز کند، این روزها و در حالی که روی نیمکت هیچ تیمی نمی‌نشیند در پرتغال به برنامه سازی و البته کارشناسی آن مشغول است.

تونی اولیویرا این برنامه را به صوت هفته‌ای و یا دو هفته‌ای یک بار این برنامه را در یکی از شبکه‌های تلویزیونی در پرتغال به روی آنتن می‌برد و در آن درباره فوتبالیست‌های پرتغالی حاضر در لیگ این کشور و البته دیگر لیگ‌های فوتبال دنیا از جمله ایران به صحبت می‌پردازد.

او در این باره می‌گوید: ما فوتبالیست‌های پرتغالی لیگ را به دقت تفسیر می‌کنیم و درباره بسیاری از آنها خارج از لیگ پرتغال و در دیگر لیگ‌های دنیا نیز صحبت می‌کنیم. ما حتی بازیکنانی که در لیگ ایران بازی می‌کنند را هم بررسی می‌کنیم.

در این برنامه من درباره بازی‌های لیگ ایران و البته تراکتور هم صحبت می‌کنم و یکی دیگر از آیتم‌های من در این برنامه هفته‌ای یا دو هفته ای، بررسی بازیکنان ایرانی حاضر در فوتبال پرتغال، بازیکنانی مانند مهدی طارمی است.

منبع: ورزش سه

The Latest