پهلوان: لیگ ادامه پیدا کند، بهتر می‌شویم

https://static.farakav.com/files/pictures/01427509.jpg

هافبک ذوب‌آهن معتقد است در صورت شروع دوباره بازی‌های لیگ برتر نتایج بهتری کسب می‌کنند.

انجام تمرینات خانگی

در حال حاضر به لحاظ وضعیت جسمانی در وضعیت خوبی قرار دارم و شخصاً با انجام تمرینات، تا ۷۰ درصد آمادگی خود را حفظ کرده‌ام و ۳۰ درصد باقی مانده را نیز هنگامی که به امید خدا به تمرینات تیمی بازگشتیم، نهایتاً بین سه تا چهار هفته بدست آورده و به شرایط آرمانی باز خواهم گشت.

شرایط بازیکنان در روزهای تعطیلی لیگ و خانه‌نشینی

ماندن در خانه برای بازیکنانی مثل ما که هفت روز هفته در کوران مسابقات لیگ برتر درگیر بودیم و بدنمان در اوج آمادگی بود، فوق‌العاده سخت است ولی چاره‌ای نیست و باید حرفه‌ای باشیم و به هر نحو ممکن خودمان را با شرایط موجود وفق داده و آماده نگه داریم.

شرایط تیم فوتبال ذوب‌آهن با آمدن مربی جدید خارجی خیلی بهتر شد و ما به سرعت داشتیم رو به سمت نتایج خوب می‌رفتیم؛ احساس می‌کنم اگر لیگ ادامه پیدا می‌کرد جایگاه ما خیلی بالاتر مى‌رفت، چون کیفیت کار بازی ما هم متفاوت شده بود و هر بازیکن به جرات در هر بازی ۱۱ تا ۱۲ کیلومتر می‌دوید. مطمئن هستم که در صورت آغاز لیگ، باز هم سیر صعودی را آغاز خواهیم کرد چراکه ذوب آهن همیشه جزو تیم‌های مدعی و نماینده ایران در رقابت‌های آسیایی بوده و خواهد بود.

پهلوان در خصوص شرایط ذوب‌آهن در روزهای تعطیلی لیگ ابراز کرد: در حال حاضر تمام تمرینات به صورت آنلاین به بازیکنان ارائه می‌شود و کماکان ادامه دارد؛ اگرچه تمرین آنلاین جای تمرین گروهی را نمی‌گیرد، اما بازیکنان نیز در این شرایط نباید تنها به تمرینات آنلاین بسنده کنند و باید در خانه و مکان‌های مطمئن تمرینات را ادامه بدهند. خود من علاوه بر تمرینات تیم، در خانه با تردمیل و تمرینات هوازی و وزنه، آمادگی‌ام را حفظ می‌کنم. البته برای ما که فوتبال علاوه بر شغل عشقمان نیز هست، این دوری از زمین و توپ خیلی سخت است.

من شخصا همیشه از حواشی به دور بوده و تمام و کمال در خدمت تیم و باشگاه ذوب‌آهن هستم چراکه من فرزند ذوب آهنم و در این باشگاه رشد کردم. همیشه برای بالابر دن جایگاه ذوب حداکثر تلاش خود را می‌کنم.

خواهش من از همه این است که فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند چون متاسفانه گاهی اوقات برخی را مشاهده می‌کنم که گویی کاملا بی‌توجه به این بیماری خطرناک هستند و از ماسک و دستکش استفاده نمی‌کنند که این موجب تاسف است.

منبع: ورزش سه

The Latest