زنوزی: قانون فوتبال را نوشتید و امضای زوری گرفتید!

https://static.farakav.com/files/pictures/01388579.jpg

مالک باشگاه تراکتور به شدت نسبت به دوران حضور نصیرزاده در باشگاه ماشین‌سازی انتقاد کرد.

پرونده‌هایی که فیفا بخاطر شکایت بازیکنان خارجی علیه باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی صادر کرده، با عصبانیت محمدرضا زنوزی مواجه شده و او در مصاحبه‌های اخیرش بارها از مدیریت هوشنگ نصیرزاده در زمان حضور در ماشین‌سازی انتقاد کرده است که اکنون نیز در گفت‌وگویی جدید علیه او به صحبت پرداخت.

آخرین وضعیت شکایت بازیکنان خارجی علیه تراکتور و ماشین‌سازی

رُک و پوست‌کنده یک موضوعی را می‌گویم و به کسی تهمت نمی‌زنم. من راجع به چیزی که اسناد و مدارک آن وجود دارد، صحبت می‌کنم. ما یک بازیکنی در ماشین‌سازی داشتیم که چند تمرین با تیم انجام داد، اما رفت و از ما شکایت کرد.

زمان مدیرعاملی نصیرزاده در باشگاه ماشین‌سازی

ما می‌گوییم آقای مدیر! یا شما مدیریت در فوتبال را بلد هستید یا نیستید. شما که ادعا می‌کنید مدیریت در فوتبال بلد را هستید و ادعا می‌کنید قوانین فدراسیون را ما می‌نویسیم، چگونه از بازیکن تسویه حساب گرفتید، اما خود شما و مدیر دفترتان به این بازیکن خارجی پیامک دادید؟

شما که مدعی هستید، قانون را بلد هستید، مگر نمی‌دانید پیامک و صدای شما را این بازیکن به فیفا می‌برد و می‌گوید به زور از من تسویه حساب گرفتند؟

اگر شما بگویید قوانین فوتبال و فیفا را بلد نیستم، آن موقع بنده می‌گویم من اشتباه کردم یک مدیری که کارش را بلد نیست، در راس باشگاه گذاشتم، اما وقتی می‌گویید من قوانین فوتبال ایران را نوشتم و پس از آن، بنده شما را مدیرعامل آن باشگاه(ماشین‌سازی) کردم، شما باید بدانید که فیفا از صداها و پیامک‌های شما به بازیکن، استناد می‌کند و می‌گوید آن بازیکن را تحت فشار قرار دادید و از او امضای زوری گرفتید.

حکمی که فیفا برای باشگاه ماشین‌سازی صادر کرده، این است که طبق پیامک‌ها و صداهایی که در تلفن همراه آن بازیکن خارجی بوده، رای داده است. جالب اینکه وکیلی هم که باید از ما دفاع کند، رفته و حرف‌های آن بازیکن را تایید کرده است! وکیلی که انتخاب شده، وکیل ما بوده یا بازیکن؟

آقای مدیرِ باشگاه، اگر اطلاعات حقوقی ورزشی‌تان خوب بوده و ادعا دارید، چرا به آن بازیکن هم صدا و هم پیامک دادید؟ شما مگر نمی‌دانستید فیفا با استناد به پیام‌های شما، باشگاه ماشین‌سازی را محکوم می‌کند؟

وقتی چنین اتفاقی برای ما افتاده، باید دو نتیجه گرفت؛ یا در انجام این کار آگاهی وجود نداشته(در حالی که ادعا می‌کنید اطلاعات حقوقی ورزشی و فوتبال‌تان زیاد است)، یا باید قبول کنیم که خودمان این کار را انجام دادیم و به بازیکن گفتیم، برود و از فیفا شکایت کند و از طرف دیگر، به وکیل اعلام کردیم که حرف‌های بازیکن را در فیفا تایید کند. غیر از این نمی‌تواند باشد.

منبع: ورزش سه

The Latest