متن کامل ایرادات باشگاه تراکتور به لایحه وکیل سوئیسی در پرونده استوکس و اروین + تصویر نامه

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/06/23/1398062312460756318387884.png

وکلای باشگاه تراکتور تبریز در بررسی لایحه دفاعی لودویچ دلشات، ایراداتی اساسی از لایحه این وکیل در پرونده استوکس و اروین گرفتند.

در چند روز گذشته و پس از مصاحبه تند محمدرضا زنوزی علیه علی خطیر، هوشنگ نصیرزاده و لودوویچ دلچات (وکیل سوئیسی پرونده تراکتور)، جنجال‌ فراوانی درباره پرونده شکایت بازیکنان خارجی از تراکتور به وجود آمد و دو طرف در مصاحبه‌های خود یکدیگر را متهم کردند.

بحث اصلی در صحبت‌های زنوزی، لایحه دفاعی ضعیف وکیل سوئیسی برای دفاع از باشگاه تراکتور در پرونده‌های شکایت استوکس و اروین بود که به زعم مالک باشگاه تراکتور به تبانی شباهت دارد. لایحه‌ای که پس از محکومیت باشگاه تراکتور در فیفا، توسط وکلای دیگر باشگاه تراکتور مورد بررسی قرار گرفته و ایرادات اساسی از لایحه لودوویچ دلچات گرفته شده است.

ایراداتی که در نامه‌ای سه صفحه‌ای از سوی بخش حقوقی باشگاه تراکتور به مالک و هیئت مدیره باشگاه اطلاع داده شده و در نهایت منجر به صحبت‌های تند زنوزی علیه خطیر و نصیرزاده شده است. حالا پس از گذشت دو روز از این صحبت‌ها، ایرادات گرفته شده به لایحه وکیل سوئیسی به دست خبرنگار تسنیم رسیده که می‌توانید متن نامه سه صفحه‌ای را در زیر مشاهده کنید:

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest