کاپیتان مسعود با تراکتور رکورد لالیگا را می‌زند؟

https://static2.farakav.com/files/pictures/watermark/01488933.jpg

مسعود شجاعی سابقه ۶ سال بازی در فوتبال اسپانیا را دارد و در واقع بیش از ایران، بازی در اسپانیا را تجربه کرده است.

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران و تیم فوتبال تراکتور در دو دهه اخیر یکی از شاخص ترین بازیکنان فوتبال ایران و آسیا بوده است. او در جوانی به تیم ملی دعوت شد و سپس به لالیگا رفت و در ادامه بازی در نقاط مختلف دنیا را تجربه کرد و حالا به ایران بازگشته و با پیراهن تیم سرخپوش تراکتور، نقش آفرینی می‌کند.

مسعود شجاعی شش سال در اوساسونا و لاس پالماس حضور داشت و دو سال هم در لیگ یونان به میدان رفت تا با سابقه 8 فصل بازی در اروپا، یکی از لژیونرهای باتجربه ایرانی باشد. شجاعی همچنین 4 سال در لیگ‌های امارات و قطر به میدان رفت و با تیم‌هایی چون الشحانیه، الغرافه و الشارجه بازی کرد.

اما حالا اگر یک سال دیگر در تراکتور بماند، آمار بازی او در لیگ ایران از لیگ‌های اروپایی بیشتر خواهد شد. شجاعی در 18 سالگی پیراهن نفت آبادان را برتن کرد و همچنین سه فصل برای سایپا به میدان رفت. کاپیتان مسعود حالا دومین سال بازی در تراکتور را می‌گذارند و باید دید در پایان فصل چه تصمیمی خواهد گرفت.

این‌هافبک بازیساز 35 ساله اگر تا پایان سال 2022 فوتبال حرفه‌ای را دنبال کند با دو دهه کامل بازی در تیم‌های مختلف، یک رکورد ماندگار را به ثبت خواهد رساند.

منبع: ورزش سه

The Latest