مربی پارس جنوبی: نمی‌دانم پرسپولیس چه کار کرده؛ تراکتور از ما شکست خورد

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/11/06/1398110613343780019494214.jpg

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اینکه پرسپولیس چه کار کرده را نمی‌دانم و تنها می‌دانم که تراکتور تبریز برابر ما شکست خورد.

برتری یک بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل تراکتور تبریز

دیدارهای قبلی تراکتور را به خوبی آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم با تیم فوق‌العاده قدرتمندی بازی داریم، به خصوص در بخش هجومی که ستاره‌های بزرگی در این تیم بازی می‌کنند. ضعف‌های تراکتور را می‌دانستیم و نیاز داشتیم که بازی را پرفشار آغاز کنیم. همین کار را هم کردیم و در دقیقه 30 به گل رسیدیم.

عقب‌نشینی شاگردان هومن افاضلی پس از گلزنی

بازیکنان نگران بودند که مبادا گل تساوی را بخوریم. به همین دلیل تراکتور فشار خود را آغاز کرد. در نیمه اول موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم، اما بازی را کنترل کردیم. تراکتور تیمی بزرگ و مدعی قهرمانی لیگ برتر است و مقابل ما یک فرصت گلزنی داشت که آن هم برخورد توپ به تیر دروازه ما بود. با نوع بازی تراکتور آشنا بودیم و به همین دلیل، راه‌های نفوذ این تیم را بستیم. چند کرنر به حریف دادیم که این هم به خاطر نگرانی بازیکنان بود.

اظهارات ساکت الهامی و بازیکنان تراکتور علیه داور مسابقه و صحبت از مهندسی مسابقات لیگ برتر

من برای الهامی احترام قائلم، اما نمی‌دانم پرسپولیس چه کرده و او باید بداند که تراکتور از پارس جنوبی شکست خورد.

اشتباهات اکرمی علیه پارس جنوبی

داور در انتهای دو نیمه و زمان‌هایی که بازیکنان ما با دروازه‌بان حریف تک به تک شدند، سوت پایان را زد. ما هم می‌توانستیم کنار زمین سر و صدا راه بیندازیم، اما سکوت کردیم و اعتراض‌مان محترمانه بود. همه کارشناسان اذعان داشتند که پنالتی ما مشکلی نداشت و فکر می‌کنم حسن اکرمی این بازی را به خوبی و با شجاعت قضاوت کرد. داورانی چون اکرمی می‌توانند به فوتبال ایران کمک کنند و باید تشویق شوند.

شرایط روحی و روانی اعضای تیم پارس جنوبی با وجود مشکلات مالی

مشکلات مالی حل نشده، اما از لحاظ روحی و روانی بسیار باانگیزه هستیم و دوره سختی را پشت سر گذاشتیم تا تیم را به شرایط فعلی برسانیم. بازیکنان از لحاظ روانی، بدنی و تاکتیکی از شرایط مد نظر کادر فنی عقب بودند، اما الان تبدیل به تیمی شدند که سخت گل می‌خورد و تا دقیقه 90، پرفشار و جنگنده ظاهر می‌شود. باید کمک کنیم که این شرایط با نوسان همراه نباشد.

مشکلات مالی این باشگاه

از مدیرعامل پارس جنوبی تقاضا می‌کنیم که به باشگاه کمک کند. نمی‌دانم چه مشکلی در استان وجود دارد، اما ما به احترام هومن افاضلی و موسوی (مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی) مصاحبه‌ای در این باره نمی‌کنیم. می‌خواهیم این موضوع در خانواده بماند و رسانه‌ای نشود.

خدا را شکر مورد مشکوکی نداشتیم و همه چیز تحت کنترل است.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest