تراکتور چوب تصمیمات نسنجیده را می‌خورد/فوتبال ایران مهندسی نیست

https://media.mehrnews.com/d/2020/01/26/4/3361802.jpg

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به نتایج پرسپولیس در لیگ برتر گفت: فوتبال ایران به مراتب سالم‌تر از لیگ‌های منطقه است و مهندسی نتایج در آن وجود ندارد.

تعویق رقابت‌های لیگ برتر

این تصمیم عاقلانه‌ای بود که سازمان لیگ فوتبال ایران گرفت تا مبادا خسارت جانی غیر قابل جبرانی به بدنه فوتبال ایران بخورد.

این رشته ورزشی برای ایجاد شادی و هیجان بین مردم جریان دارد. اگر قرار باشد کسی با شیوع ویروس جان خود و خانواده و هم تیمی‌هایش را به خطر بیندازد، دیگر ارزشی نخواهد داشت.

صحبت‌هایی که در چند هفته اخیر مبنی بر مهندسی نتایج لیگ برتر فوتبال ایران برای قهرمانی پرسپولیس رقم می‌خورد

به هیچ وجه چنین چیزی در لیگ برتر فوتبال ایران وجود ندارد. به جرات میگویم فوتبال باشگاهی ایران به مراتب سالم تر و رقابتی تر از سایر لیگ‌های فوتبال خاورمیانه است.

ادعای مربی پیشین تراکتور ادعای برخی از اعضای تیم نسبت

در فضای این تیم بودم و می‌دانم چه عاشقانی دارد. هواداران تراکتور بدون شک جزو بهترین هواداران دنیا هستند. آنها با این تیم زندگی می‌کنند اما مشکل اینجاست که تراکتور اسیر تصمیمات نسنجیده مدیریتی خود شده است.

کاملاً مشخص بود این تیم با انتخابی که برای کادر فنی خود در ابتدای فصل و حتی در ادامه داشت به جایی نمی رسد. قهرمانی حق هواداران تراکتور است به شرطی که مدیران این باشگاه درست رفتار کنند.

پرسپولیس و استقلال در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر عملکرد فنی خوبی داشتند. هر دو تیم پیشرفت کرده و برای رسیدن به جام می‌جنگند. حالا اگر سایر تیم‌ها نمی توانند حریفان خود را شکست دهند دلیل نمی شود دنبال مقصر در خارج از زمین فوتبال باشیم.

استقلال به گل گهر باخت اما خوب بازی کرد. یادم نمی آید پس از این باخت کسی درباره مهندسی نتایج تیم صحبت کرده باشد. اگر انتقادی هم به داور شده است در فوتبال طبیعی است. من اشتباهات داوری را عمدی نمی بینم. با این حال تراکتور از پارس جنوبی جم باخت و سپاهان هم مقابل پرسپولیس بازی نکرد. دلیلی ندارد برای فرافکنی دنبال مقصر باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest