اسدی: پرشورها حمایت کنند، تراکتور جام می‌آورد

https://static.farakav.com/files/pictures/01457852.jpg

کاپیتان سابق تراکتور می‌گوید نمی شود مقایسه‌ای میان این تیم و تراکتور با هدایت تونی اولیویرا انجام داد.

موفقیت‌های اخیر تراکتور در لیگ و جام حذفی

بسیار خوشحالم که تراکتور بعد از مدت‌ها دوباره اوج گرفته و هواداران از نتایج راضی هستند. فکر می‌کنم تیمی که الان تراکتور دارد، یکی از بهترین‌های تیم‌های ایران است و با حمایت هواداران می‌تواند روزهای بهتری را نیز تجربه کند.

گفته می‌شود این تیم با تراکتور با هدایت تونی اولیویرا که قهرمان حذفی شد شباهت‌هایی دارد

به نظر من نمی شود به این شکل مقایسه کرد. هر تیمی با تفکرات خاصی تشکیل می‌شود. تیمی که آن زمان ما داشتیم ستاره‌های زیادی را به خود می‌دید. علی کریمی، جواد کاظمیان، کریم انصاری فرد و خیلی‌ها دیگر آن زمان در تیم ما بودند و روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. آن سال اگر خوش شانس بودیم در لیگ برتر هم قهرمان می‌شدیم. تیم کنونی تراکتور هم بازیکنان مطرح زیادی دارد. نفراتی مثل شجاعی، دژاگه، حاج صفی و … که هرکدام شان تاثیرگذار هستند. امیدوارم این بازیکنان بتوانند امسال تراکتور را حداقل به یک جام قهرمانی برسانند. مساله‌ای که البته بعید هم نیست.

وضعیت کنونی خودش

من تازه اول راه مربیگری هستم. جا دارد یکبار دیگراز اعتماد آقای کمالوند تشکر کنم که طی یکی، دو سال گذشته من را به عنوان دستیار در کنار خود داشت. آقا فراز همیشه به من لطف داشته است. چه در دوران بازی و چه حالا که مربیگری را شروع کردم. خوشحالم این اتفاق کنار کمالوند افتاد و انشاالله در آینده‌ای نزدیک دوباره کار مربیگری را در تیمی دیگر آغاز می‌کنیم.

از هواداران خوب تراکتور می‌خواهم به حمایت شان از این تیم تا آخرین بازی ادامه دهند. شک ندارم اگر پرشورها پشت تیم باشند بازیکنان و کادرفنی هم وظیفه خودشان می‌دانند که بهترین عملکرد را ارائه دهند. قطعا تراکتور امسال می‌تواند جام بیاورد و انشاالله این اتفاق می‌افتد.

منبع: ورزش سه

The Latest