اسماعیلی‌فر: همیشه مدیون هواداران تراکتور هستم

https://static.farakav.com/files/pictures/01474496.jpg

هافبک تکنیکی تیم ذوب آهن می‌گوید تیمش در بازی با تراکتور دچار بدشانسی شده است.

شکست تیمش مقابل تراکتور در هفته هجدهم لیگ برتر

بازی خوبی بود. فکر می‌کنم دو تیم تمام تلاش خود را برای برد انجام دادند. ما نیز خوب کار کردیم و می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. موقعیت‌هایی نیز داشتیم که دچار بدشانسی شدیم و به گل تبدیل نشد. به هواداران تراکتور تبریک می‌گویم و امیدوارم ما نیز در آینده این شکست را جبران کنیم.

تشویق خودش توسط هواداران تراکتور

من دوران خیلی خوبی در تراکتور داشتم. فکر می‌کنم حضور در تراکتور باعث شد تا بتوانم بیشتر از قبل خودم را به فوتبال ایران معرفی کنم. هواداران تراکتور همواره به من لطف داشتند و در جریان بازی نیز واقعا شرمنده ام کردند. من همیشه خودم را مدیون هواداران تراکتور می‌دانم و از آنها تشکر ویژه می‌کنم.

شرایط تیمش

سرمربی جدید ما زمان زیادی نیست که اضافه شده است. فکر می‌کنم باید صبر داشته باشیم تا آقای رادولوویچ شناخت بیشتری به دست آورد. با این حال فکر می‌کنم ما در دو بازی گذشته عملکرد خوبی داشتیم. مقابل پارس جنوبی برنده شدیم و مقابل تراکتور هم می‌توانستیم نتیجه بهتری به دست آوریم. انشاالله در آینده شرایط مان بهتر هم خواهد شد.

هواداران ذوب آهن صبور باشند. شک نکنید یکی، دو هفته دیگر که تفکرات رادولوویچ به طور کامل اجرا شود، شرایط بهتر خواهد شد و ما می‌توانیم در شان ذوب آهن بازی کنیم و نتیجه بگیریم.

منبع: ورزش سه

The Latest