واکنش مالک تراکتور به اتفاقات بازی پرسپولیس

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2020/01/27/4/2703993.jpg

محمدرضا زنوزی گفت: پرسپولیس تلافی چه چیزی را درآورد، ما که امسال در تبریز نازک‌تر از گل به تیم‌های تهرانی نگفتیم و حتی روزی که باختیم طرفداران ما اهانت نکردند.

اکبریان بارها علیه تراکتور سوت زده بود، فدراسیون با انتخاب این داور برای قضاوت بازی پرسپولیس و تراکتور مقصر اتفاقات این بازی بود.

بیشتر بخوانید:

بیانیه باشگاه تراکتور درباره اتفاقات ورزشگاه آزادی

این داور باید به دلیل اهانت قومیتی بازی را متوقف می‌کرد که نکرد و با قضاوت یک طرفه اش مثل لودر از روی تراکتور رد شد. سه قهرمانی برای پرسپولیس کافی نیست، چرا پانزده تیم باید قربانی یک تیم شوند؟

وزیر ورزش کجاست؟ سرپرست فدراسیون فوتبال کجاست؟ چرا به شکایت‌های ما رسیدگی نمی‌شود؟ بعضی‌ها در فضای مجازی ارتش سایبری دارند و شماره تلفن داور بیچاره و حتی شماره مسوول رسانه‌ای که حقایق را می‌نویسد پخش می‌کنند تا هواداران شان به آن‌ها فحاشی کنند و همه را می‌ترسانند. وقتی تراکتور می‌خواهد با دردانه‌های پایتخت بازی کند، از یک هفته قبل برای نظارت به تبریز می‌آیند، چرا این نظارت در تهران نیست؟ چرا در ورزشگاه آزادی هر فحشی دلشان می‌خواهد می‌دهند و از خودشان فیلم هم می‌گیرند.

در تهران فحش‌هایی به طرفداران تراکتور دادند که مستحق خودشان بود، من از طرفداران تراکتور معذرت می‌خواهم. پرسپولیس تلافی چه چیزی را درآورد، ما که امسال در تبریز نازک‌تر از گل به تیم‌های تهرانی نگفتیم و حتی روزی که باختیم طرفداران ما اهانت نکردند. کاپیتان‌های تیم ملی چه گناهی کرده اند که باید فحش بخورند؟ خانزاده چه کار کرد که باید محروم شود؟ عدالت کو؟

منبع: مشرق نیوز

The Latest