بلوای اخراج در آزادی؛ ساکت ماندن ممنوع

https://static.farakav.com/files/pictures/01472921.jpg

بازی پرسپولیس و تراکتور از ثانیه‌های ابتدایی تا زمان رفتن دو تیم به رختکن با جنجال و در نهایت یک اخراج همراه بود.

بازی حساس پرسپولیس و تراکتور در حالی از ساعت ۱۵:۱۵ امروز در ورزشگاه آزادی شروع شد که با گذشت کمتر از ۳۰ ثانیه از شروع مسابقه و اولین نفوذ سرخ پوشان از سمت چپ زمین، خطای مهدی تیکدری روی وحید امیری و اخطار سریع محمدرضا اکبریان به مدافع راست تراکتور، موجب شد تا بازی از لحظات ابتدایی به تنش کشیده شود.

بعد از این اتفاق، داور کار سخت‌تری برای قضاوت داشت و به نحوی سوت زد که همه تصمیمات او با اعتراض یکی از دو تیم مواجه می‌شد و این اتفاق تا لحظات پایانی نیمه اول ادامه داشت.

بعد از آنکه اکبریان در جریان بازی دو بار به بازیکنان پرسپولیس و یک بار به تراکتوری‌ها کارت زرد نشان داد، در نخستین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه اول اخطار به رضا اسدی موجب شد تا ساکت الهامی به دلیل اعتراض به داوری کارت قرمز مستقیم بگیرد.

اکبریان که در دقیقه ۴۳ یحیی گل‌محمدی را به دلیل اعتراضات‌اش با کارت زرد جریمه کرده و به او تذکر داده بود، بعد از مشورت و اعلام بابک عباسقلی‌زاده داور چهارم، الهامی را از کنار زمین اخراج کرد که این اتفاق با اعتراض او و ممانعت چند دقیقه‌ای برای خروج‌اش از زمین همراه بود.

پس از کارت قرمزی که اکبریان به سرمربی تراکتور نشان داد، بازیکنان این تیم نیز برای اعتراض به کنار زمین آمدند که تیم داوری سعی کردند آنها را برای گرفتن این تصمیم قانع کنند و در نهایت پس از حدود چهار دقیقه وقفه، بازی دوباره به جریان افتاد.

تراکتور که در چهار مسابقه اخیرش با هدایت ساکت الهامی به چهار برد رسیده بود، حالا در نیمه اول بازی با پرسپولیس شکست خورده و کار سختی در غیاب سرمربی‌اش در کنار زمین برای نیمه دوم دارد تا دست پُر ورزشگاه آزادی را ترک کند.

منبع: ورزش سه

The Latest