خرید جنجالی تراکتور از فوتبال خداحافظی کرد

https://static.farakav.com/files/pictures/01372331.jpg

بازیکن سرشناس و دو ملیتی که بیشتر فرانسوی قلمداد می‌شد بعد از آخرین قرارداد حرفه‌ای با باشگاه تراکتور مجبور به خداحافظی زودهنگام از دنیای فوتبال حرفه‌ای شد.

باشگاه تراکتور فصل گذشته در نقل و انتقالات پرسرو صدای خود بعد از روی کار آمدن جان توشاک موفق شد با ستاره سابق باشگاه‌های میلان، جنوا، بولونیا و ترابزون اسپور قرارداد امضا و کوین کنستانت را به تبریز بکشاند. این بازیکن سرشناس که قابلیت بازی در چند پست را داشت اما اسیر بدشانسی بزرگی شد تا مصدومیت کهنه به کابوسی بزرگ برای او تبدیل و عملا حسرت بازی مقابل طرفداران پرشمار تبریزی برای همیشه به یادگار بماند.

کنستانت که بدون یک دقیقه بازی برای تراکتوری‌ها قراردادش را فسخ و دوباره به فرانسه بازگشت تا روند درمانی خود را طی کند بعد از گذشت چند ماه به یکباره از تصمیمی بزرگ در راه خداحافظی از دنیای فوتبال حرفه‌ای پرده برداشت. این بازیکن 32 ساله با انتشار پیانیه این موضوع را رسمی کرد تا نامش در صدر اخبار روز فوتبال اروپا و جهان قرار بگیرد.

کوین کنستانت با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از خداحافظی صحبت کرد. او نوشت:« به دلایل شخصی تصمیم گرفته ام که رسماً حرفه فوتبالی خود را متوقف کنم. این سخت ترین تصمیم در زندگی من است و با غم و اندوه فراوان می‌گویم که از فوتبال خداحافظی می‌کنم. وقت آن رسیده است که بیشتر در کنار فرزندانم، خانواده ام باشم و برنامه‌های آینده خود در دستور کار قرار دهم. من دنیای زیبای فوتبال را با خاطرات تلخ و شیرین بسیار ترک می‌کنم تا زندگی ساده‌ای پیدا کنم».

کوین کنستانت با ثبت بیش از 105 بازی در سری A ایتالیا که 45 بازی آن با پیراهن میلان در سال‌های 2012 تا 2014 بود توانست نام خود را به عنوان یکی از خارجی‌های مشهور در ایتالیا ثبت کند ضمن این که در ترابزون اسپور نیز روزهای خوشی را گذراند اما ورودش به تبریز توام شد با یک مصدومیت سهمگین و کابوس وار تا تراکتوری‌ها شاهد هنرنمایی او در ترکیب تیم شان نباشند.

منبع: ورزش سه

The Latest