الهامی: جدال پرسپولیس - تراکتور یک بازی سخت و تاکتیکی است/ من و گل‌محمدی رقابتی با یکدیگر نداریم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/09/23/1398092311124719819114794.png

ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: من و یحیی گل‌محمدی رقابتی با یکدیگر نداریم و فقط دو تیم پرسپولیس و تراکتور برابر هم قرار خواهند گرفت.

آخرین وضعیت تراکتور بعد از اتمام اردوی ترکیه

وضعیت تیم ما خوشبختانه خوب است. یک اردوی بسیار خوب را در ترکیه پشت سر گذاشتیم که به همین خاطر باید از زحمات آقای زنوزی تشکر کنیم. در حال حاضر هم در تبریز تمرین می‌کنیم تا آماده ادامه مسابقات لیگ برتر شویم. در نیم‌فصل دوم امتیاز گرفتن سخت‌تر است، ولی تلاش ما این است که مسیر رو به رشدمان را ادامه داده و بتوانیم در پایان فصل هواداران تراکتور را خوشحال کنیم.

جذب حمزاوی اوکاچا الجزایری

حمزاوی بازیکن توانمندی است که در ترکیه به تیم ما اضافه شد. او می‌تواند در تیم ما تاثیرگذار باشد و امیدوارم با اضافه شدن حمزاوی شرایط تیم در خط حمله بهتر شود.

جدایی سه بازیکن خارجی تراکتور و دلایل این موضوع

از جمع بازیکنان خارجی فقط میمبلا در تیم ما ماند و دیگر هم درست نیست که در مورد بازیکنان جدا شده صحبت کنیم. مازولا که دیگر برنگشت و سوگیتا و فورچونه هم خودشان شرایط جدایی‌شان را رقم زدند. ما بازیکنان خوبی داریم و تمام تمرکزمان روی این موضوع است که با این بازیکنان توانمند نتایج خوبی بگیریم.

من در جریان این موضوع قرار ندارم.

در شروع مجدد لیگ با تیم گردن کلفتی روبه‌رو می‌شویم که سه سال قهرمان ایران بوده است و در نیم‌فصل اول هم به قهرمانی رسید. این بازی برای هر دو تیم سخت است و فکر می‌کنم یک بازی کاملاً تاکتیکی خواهد بود. امیدوارم که شاهد بازی زیبایی باشیم تا فوتبالی‌ها از تماشای این بازی لذت ببرند.

تقابل دوباره با این مربی

من و یحیی دوست هستیم و هیچ رقابتی با هم نداریم، در ضمن قرار است دو تیم تراکتور و پرسپولیس روبه‌روی هم قرار بگیرند. گل‌محمدی یک مربی موفق و توانمند است و برای او آرزوی موفقیت دارم.

تیم‌های مدعی در این فصل، حتی در بازی‌های بیرون از خانه هم دنبال برد هستند. ما در جمع مدعیان هستیم و در هر بازی برای گرفتن سه امتیاز تلاش می‌کنیم، در این بازی هم به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest