موسوی: جدایی‌ام از تراکتور پیچیده نیست

https://static.farakav.com/files/pictures/01470255.jpg

مدافع راست گل‌گهر می‌گوید برای آرامش بیشتر در فوتبال خود از تراکتور جدا شده و به سیرجان رفته است.

سید احمد موسوی فصل گذشته بعد از عملکرد خوبی که در ماشین‌سازی ارائه داد، با نظر محمد تقوی سرمربی وقت تراکتور به این تیم اضافه شد ولی پس از رفتن تقوی و حضور ژرژ لیکنز، این مربی خارجی دست به ترکیب قبلی تیمش نشد و اسماعیلی‌فر را در پست دفاع راست نگه داشت تا موسوی به‌عنوان وینگر راست استفاده شود ولی او کار سختی برای رسیدن به نفرات اصلی در رقابت با بازیکنانی مثل اشکان دژاگه و مسعود شجاعی داشت.

این مدافع راست امسال هم با تصمیم دنیزلی فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد، اما پس از رفتن او و حضور الهامی به ترکیب تراکتور اضافه شد ولی در نهایت و با فرار رسیدن نقل و انتقالات زمستانی از تراکتور جدا شد و به گل‌گهر رفت تا شرایط بهتری برای بازی پیدا کند که این جدایی بی‌سر و صدای او موجب شد تا اکنون صحبتی با مدافع راست جدید سیرجانی‌ها داشته باشد.

دلایل جدایی از تراکتور

اگر بخواهیم فوتبال ایران را سیدبندی کنیم، بدون اغراق تراکتور در سید اول قرار می‌گیرد و رفتن من از ماشین‌سازی به تراکتور یک پیشرفت فوتبالی بود ولی انگار نیروی بازدارنده‌ای بود که من را از اهداف فوتبالی‌ام دور می‌کرد و این موضوع قابل حل نبود.

همین اول صحبتم این را بگویم که من با کادر فنی و شخص آقای ساکت الهامی هیچ مشکلی نداشته و ندارم؛ خود آقای الهامی بهتر از هر کسی به این موضوع واقف است؛ من هم بی‌سر و صدا از این تیم جدا شدم چون احترام خاصی برای هواداران فوتبال آذربایجان و شخص مهندس زنوزی قائل هستم و مشکلات خود را نیز با ایشان مطرح کردم. شرایط نیز به نوعی رقم می‌خورد که انتظار حل مشکلات را هم نداشتم.

با حضور الهامی

موضوع خیلی پیچیده نیست و شاید خیلی از هواداران بدون اینکه من صحبتی کرده باشم، موضوع و مشکل را می‌دانند. ضمن اینکه نمی‌خواهم دیگر این موضوع را کش بدهم. من به جای اینکه انرژی خود را صرف اتفاقات گذشته کنم، تلاش می‌کنم توانم را به تمرینات و موفقیت تیم جدیدم نشان دهم تا حقوقی که از این باشگاه خواهم گرفت، حلال باشد.

موسوی دوست ندارد بیش از این درمورد گذشته صحبت کند و حرف‌های پایانی‌اش درخصوص تراکتور را به این شکل ادامه می‌دهد: یک تشکر ویژه از هواداران تراکتور بابت حمایت‌ها و محبت‌های فراموش نشدنی‌شان دارم؛ فوتبال آذربایجان جایگاه و پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم این دارایی غنی دست فوتبالی‌ها و خاک خورده‌های آن باشد و با سرمایه‌گذاری‌های مهندس زنوزی به افتخارات بزرگ ختم شود.

دلایل انتخاب گل‌گهر سیرجان

صحبت‌ها و تماس‌های زیادی بود و جلسات مختلفی نیز برگزار کردیم ولی در جلسه با گل‌گهر بسترهای لازم را برای پیشرفت‌های بیشتر دیدم و دید حرفه‌ای آقای جواهری به‌عنوان مدیریت گل‌گهر که نشان می‌داد جایگاه این تیم خیلی بالاتر از چیزی است که ما الان می‌بینیم و مطمئنا در آینده‌ای نه چندان دور این موضوع را ثابت خواهد کرد. ضمنا جا دارد تشکر کنم از چند مربی بزرگ بابت پیگیری‌هایی که داشتند و بابت اینکه نتوانستم در خدمتشان باشم، معذرت‌خواهی کنم؛ دوست داشتم اسم‌شان را هم بیاورم ولی شاید خود آنها راضی به این موضوع نباشند.

من تازه به این مجموعه وارد شدم ولی با ساختار قوی مدیریتی و امکانات فوق‌العاده تمرینی و اقامتی که قطعا یک تفکر حرفه‌ای را در راس باشگاه دارد، این اطمینان را می‌دهم گل‌گهری که در نیم‌فصل دوم خواهید دید، هیچ شباهتی به گل‌گهر نیم‌فصل اول نخواهد داشت و حداقل در امتیازگیری اینگونه خواهد بود. این تیم قطعا در لیگ برتر باقی خواهد ماند، ما خیلی زود خود را از منطقه خطر جدا خواهیم کرد و به رده‌های میانی جدول فکر می‌کنیم.

موسوی درخصوص خریدهای خوبی که گل‌گهر در نیم‌فصل داشته است، ابراز کرد: هدف مدیران این باشگاه مشخص است و یک عزم استانی برای پیشرفت و رساندن گل‌گهر به جایگاه اصلی خود وجود دارد؛ من صراحتا می‌گویم که این تیم با درایت کادر فنی و مدیریتی و همچنین حمایت مردم خون‌گرم سیرجان در لیگ خواهد ماند و در فصل بعدی نیز یکی از مدعیان لیگ برتر خواهد بود.

منبع: ورزش سه

The Latest