۱۰ خبر برتر ‌‌ – امروز

https://static.farakav.com/files/pictures/01026070.jpg

‌‌ از امشب گزارشی از فعالیت روزانه خود را با مروری بر مهم ترین اخبار ورزشی طول روز ارائه خواهد داد.

در روز شلوغ چهارشنبه 25 دی ماه، همه چیز تحت تاثیر بازی امیدها و حذف تلخ شاگردان استیلی از دور مقدماتی مسابقات المپیک 2020 بود که با کمی شانس می‌توانست برای ایران شیرین بشود.

اما پربیننده‌های امروز کدام خبرها بودند؟ این تاپ تن “ورزش سه” است:

01. در روز پایانی نقل و انتقالات نیم فصل چه گذشت؟

این مطلب درباره 24 ساعت پایانی فصل نقل و انتقالات زمستانی در فوتبال ایران بود و آخرین اقدامات باشگاه‌های مختلف در رابطه با جذب بازیکنان جدید را مورد بررسی قرار داد.

02. استوکس؛ شیطانی که می‌خواهد فرشته باشد

به چند برش از زندگی ورزشی پر از جنجال و حاشیه مهاجم مورد نظر پرسپولیسی‌ها در این مطلب پرداخته شد تا شناخت بیشتری از وی به نسبت دوران قبلی حضورش در ایران حاصل شود.

03. رسمی: کیکه ستین سرمربی بارسلونا شد

خبر مربوط به انتخاب رسمی و حضور سرمربی جدید بارسا که جایگزین ارنسته والورده شد. کیکه ستین، سرمربی سابق بتیس از این پس روی نیمکت مربیگری مسی و یارانش خواهد نشست.

04. طارمی یاد ون پرسی ۲۰۱۴ را زنده کرد!

گل مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش فوتبال ایران که دروازه تیم بنفیکا را باز کرد شباهت فراوانی به گل دیدنی فن پرسی، مهاجم تیم ملی هلند در جام جهانی 2014 داشت. در این مطلب به طور کامل به این شباهت و گل دیدنی مهدی پرداخته شد.

05. حمله مجدد محتشمیان به کولاکوویچ بعد از هیس !

بررسی کامل صحبت‌های کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران و حرف‌های محتشمیان، گزارشگر و کارشناس والیبال مبنی بر اختلاف با مرد صربستانی که باز هم بر سر زبان‌ها افتاد.

06. ایران1- چین 0؛ حذف با یک دنیا افسوس!

گزارش زنده دیدار دو تیم امید ایران و چین که در نهایت با برتری ایران اما با حذف تلخ این تیم از حضور در المپیک توکیو به پایان رسید.

07. گزارش: مورد شگفت انگیز سپاهان قلعه نویی!

مطلبی که در آن تعداد زیاد بازیکنان مطرح در خط میانی سپاهان و احتمال حضور هر یک از این ستاره‌ها در ترکیب اصلی، مورد بررسی قرار گرفت.

8. یحیی ثابت کن 6 میلیارد می‌ارزی!

تحلیل حضور سرمربی جدید پرسپولیسی‌ها روی نیمکت این تیم با مبلغ 6 میلیارد تومان، هزینه‌ای که قطعا اولین چالش روبروی یحیی گل محمدی در ابتدای حضور در جمع پرسپولیسی‌ها خواهد بود.

09. نیمه شب پرماجرا؛ تبریزی چگونه استقلالی ماند؟

مطلب مهمی که در آن درباره ادامه حضور مرتضی تبریزی در جمع استقلالی‌ها گفته شده است. اینکه مهاجم سابقا ذوب آهنی فوتبال ایران قصد فسخ قرارداد خود با این تیم را داشته اما در نهایت به دلیل به پایان رسیدن زمان تعیین شده موفق به این کار نمی شود.

10. انتقاد تند معاون وزیر ورزش از کیمیا علیزاده

یکی از انبوه مصاحبه‌هایی که در رابطه با تصمیم غیرمنتظره مدال آور سابق المپیکی، کیمیا علیزاده انجام شده است. معاون قهرمانی وزارت ورزش معتقد است این ورزشکار خانه و سکه‌هایش را گرفت و به مردم ایران پشت کرد!

منبع: ورزش سه

The Latest