گلر تراکتور ماند تا دوباره برگردد

https://static2.farakav.com/files/pictures/01469396.jpg

دروازه بان تراکتور با وجود پیشنهادهای متعدد از تیم‌های لیگ برتری اما با مخالفت باشگاهش در این تیم ماند.

محمدرضا اخباری یکی از دروازه بان‌های باتجربه فوتبال ایران است که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی در زمان کارلوس کی روش را هم دارد. او اما طی یکی دو سال گذشته با بدشانسی‌های عجیبی مواجه شد که کمتر توانست بازی کند.

اخباری امسال هم در تراکتور در آمادگی کامل به سر می‌برد اما با نظر کادرفنی نیمکت نشین شد و فقط در دو بازی جام حذفی برای تیمش به میدان رفت. او با وجود انجام بازی‌های خوب و نقش تاثیرگذار در صعود تراکتور به نیمه نهایی جام حذفی اما در لیگ برتر فرصت بازی نیافت تا شایعاتی درباره جدایی اش در نیم فصل مطرح شود. در این خصوص چند تیم مطرح لیگ برتری با باشگاه تراکتور برای جذب اخباری وارد مذاکره شدند اما در نهایت مسئولان باشگاه با جدایی این دروازه بان خود موافقت نکردند تا او کارش را در این تیم ادامه دهد.

این دروازه بان محبوب تراکتوری‌ها حالا در ترکیه تمریناتش را با انگیزه بالا دنبال می‌کند و امید دارد در ادامه فصل بتواند همچون گذشته به قفس توری تراکتور برسد. بی تردید حالا که انتقال اخباری به سایر تیم‌های لیگ برتری منتفی شده او تمام حواسش را روی تمرینات می‌گذارد تا بتواند در رقابت با رشید مظاهری موفق شود و شانسی برای بازی کردن پیدا کند.

منبع: ورزش سه

The Latest