گل محمدی: استوکس را جذب می‌کنیم

https://static.farakav.com/files/pictures/01428666.jpg

یحیی گل محمدی می‌گوید: بخش زیادی از انتقال استوکس انجام شده و خرید اوساگوآنا نیز با نظر او بوده است.

خیلی خوشحالم و باید از خیلی‌ها تشکر کنم بابت همکاری‌هایی که انجام شد. تعامل خوبی بین دو تا باشگاه انجام شد و فکر کنم منافع هر دو باشگاه در این انتقال تامین شد.

انشالله بتوانیم سال خوبی با کمک هواداران داشته باشیم. باید از پیشکسوتان پرسپولیس رخصت بگیرم که نور چشم باشگاه هستند و از انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس و حمیداوی مالک شهرخودرو و مجموعه این باشگاه هم تشکر می‌کنم. در هر صورت خیلی خوشحالم در این باشگاه هستم.

هدف و برنامه‌هایش و کریم باقری

من تازه به این باشگاه آمده ام و باید رفته رفته ببینم مسایل به چه صورتی است. آقای باقری طبعا از همکارانم هست و هرچه جلوتر برویم در مورد امکانات و برنامه ریزی بیشتر می‌توانیم توضیح بدهیم. فعلا سخت است در این مورد صحبت کنیم باید امکانات و شرایط را ببینیم و بسنجیم.

این که در یک هفته اخیر چه اتفاقی رخ داد که

اتفاق خاصی نه، فقط توافق دو باشگاه بود و چیز خاص دیگری نبود. درخواستی از طرف باشگاه پرسپولیس بود و شرایطی که شهر خودرو گذاشته بود. آنها تفاهم کردند و مسائل خیلی ساده حل شد.

جذب بازیکنان خارجی پرسپولیس و احتمال جذب استوکس

هنوز واقعا اطلاعات خوب و دقیقی از بحث بازیکنان خروجی تیم ندارم. بازیکنان جذب شده خارجی هم با نظر من بودند. هر دو خارجی در لیگ ایران خیلی خوب کار کردند. امیدوارم در همان شرایط باشند.

درصد زیادی از این اتفاق رخ داده است.

منبع: ورزش سه

The Latest