تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تشریح وضعیت تراکتور و جدایی بازیکنان خارجی/ الهامی همچنان هست

دوشنبه 09 دی 1398

باشگاه تراکتور تبریز با درخواست‌هافبک مصدوم ژاپنی خود برای جدایی از این تیم تا پایان فصل موافقت کرد.

نتایج اخیر تراکتور با ساکت الهامی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال

برای عبور از بحران و ایجاد فضای آرام در تیم، آقای الهامی را به کادرفنی اضافه کردیم که خوشبختانه این مربی توانسته با برنامه‌های تاکتیکی، تراکتور را به روزهای خوب بازگرداند.

حمایت هواداران، نقش بسزایی در عبور تراکتور از شرایط بحرانی داشت. پرشورها در بازی اخیر مقابل پیکان سنگ تمام گذاشتند تا تراکتور در خانه حریف احساس غربت نکند. هواداران ما زمان دریافت گل و از دست رفتن پنالتی، با شعار «عیبی یوخ» به بازیکنان انرژی و انگیزه دادند که باعث شد تراکتور به بازی و کورس قهرمانی برگردد.

تداوم فعالیت ساکت الهامی

با توجه به مطالعات انجام شده در خصوص رزومه کاری آقای الهامی، ابتدای فصل این مربی را به عنوان دستیار ایرانی برای سرمربی خارجی تیم انتخاب کرده بودیم که پس از مدتی، همکاری این مربی با ما قطع شد.

پس از رفتن سرمربی خارجی تیم، بار دیگر آقای الهامی به جمع کادر فنی بازگشت و نتایج خوبی هم کسب کرده است، فعالیتش به عنوان مسئول فنی تیم ادامه دارد.

تصمیمی برای تغییر کادرفنی گرفته نشده است

آقای الهامی به نیازهای تراکتور به طور کامل اشرافیت دارد و در حال تدارک اردو هستیم.

آخرین وضعیت فورچونه

فورچونه در اعتراض به عدم حضور در ترکیب تیم در تمرینات شرکت نکرده بود که ما با او در این خصوص صحبت کردیم و تصمیم بر این شد که این بازیکن برای بهبود وضعیتش، تمرینات اختصاصی را زیر نظر کادرفنی انجام دهد. این بازیکن در روزهای اخیر تبریز را ترک کرده و نامه نگاری‌ها با مدیر برنامه‌اش و مراجع مرتبط همچون فدراسیون فوتبال انجام شده است و با توجه به اینکه فورچونه طی دو روز گذشته خودش را به باشگاه معرفی نکرده، نامش از لیست تراکتور برای نیم فصل دوم خارج می‌شود.

وضعیت سوگیتا

این بازیکن مصدوم است و با توجه به شرایط روحی و جسمی از ما مرخصی چند ماهه درخواست کرده بود تا با بهبود وضعیتش به تبریز بازگردد، با توجه به اینکه تنها چند ماه تا پایان فصل باقی مانده، ما با سوگیتا توافق کردیم که نامش را تا پایان فصل از لیست خارج کنیم و فصل بعد این بازیکن بار دیگر به جمع ما اضافه خواهد شد. همچنین بر اساس این توافق، سوگیتا حق حضور در هیچ تیم ایرانی را هم ندارد و هواداران از این حیث نگران نباشند.

گمانه‌زنی‌ها جدایی چند بازیکن

معتقدم تنها رقیب تراکتور حاشیه است، گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای صحت ندارد و هیچ گونه درخواستی از سوی میثم تیموری و سعید مهری برای جدایی نشده و این بازیکنان با ما قرارداد دارند.

وضعیت سید احمد موسوی

موسوی به دلیل بی نظمی از تمرین تیم قبل از بازی با شهر خودرو توسط آقای الهامی اخراج شده و در اختیار باشگاه قرار دارد. این هفته جلسه کمیته انضباطی با حضور موسوی و آقای الهامی برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر