تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تراکتور آماده معاوضه اخباری با بازیکن ذوب‌آهن

دوشنبه 09 دی 1398

باشگاه تراکتور برای معاوضه یکی از دروازه بان‌های خود با باشگاه‌ها آمادگی دارد اما حاضر نیست این بازیکن را قطعی از دست بدهد.

، چند روزی است که بحث معاوضه محمدرضا اخباری دروازه بان تراکتور با برخی باشگاه‌ها مطرح می‌شود اما هنوز مذاکره رسمی از سوی باشگاه تراکتور صورت نگرفته است.

با توجه به عملکرد رشید مظاهری درون دروازه تراکتور بازیکنی مثل اخباری که سابقه ملی هم دارد کمتر فرصت بازی نصیبش می‌شود و به همین دلیل باشگاه تراکتور آمادگی معاوضه او را دارد اما می‌خواهد انتقال اخباری به صورت قرضی باشد.

بیشتر بخوانید:

معاوضه ۲ پرسپولیسی با ستاره ذوب‌آهن؟

از سوی دیگر مباحثی مطرح شده که اخباری با وحید محمدزاده از تیم ذوب آهن معاوضه می‌شود اما نه از سوی باشگاه تراکتور چنین پیشنهادی به تیم اصفهانی رسیده نه باشگاه ذوب آهن با وجود مشخص نبودن سرمربی اش حاضر است مدافع با تجربه خود را از دست بدهد.

باشگاه ذوب آهن تا مشخص نشدن کادرفنی اش در نقل و انتقالات به صورت رسمی وارد نمی شود و اخبار مربوط به معاوضه اخباری با محمدزاده گمانه زنی رسانه‌ای است.

از این سو باشگاه تراکتور در 4 شب دفاع وسط، دفاع راست، مهاجم و‌هافبک به دنبال بازیکن است و رایزنی‌های خود را آغاز کرده است.

منبع: مشرق نیوز