تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اخباری به ذوب‌آهن می‌رود، محمدزاده به تراکتور

دوشنبه 09 دی 1398

گفته می‌شود مسئولان دو باشگاه تراکتور و ذوب آهن بر سر معاوضه دو بازیکن خود در حال مذاکره هستند.

با شروع فصل نقل و انتقالات تیم‌های مختلف لیگ برتری در تلاش هستند تا نقاط ضعف خود را تقویت کنند و قدرتمندتر از گذشته دور برگشت مسابقات را استارت بزنند. تراکتور و ذوب آهن نیز همچون تیم‌های دیگر به دنبال جذب نفرات مورد نیازشان هستند.

در چنین شرایطی اما ممکن است یک معاوضه میان دو باشگاه اصفهانی و تبریزی سر بگیرد. از آنجایی که ذوب آهن در نیم فصل اول از ضعف دروازه بانی رنج می‌برد و باقر صادقی گلر باتجربه این تیم هم تقریبا جدایی اش قطعی است، مدیران باشگاه به دنبال جذب یک دروازه بان باتجربه و نامدار هستند که در این خصوص گزینه اول آنها محمدرضا اخباری است. این گلر 26 ساله که سابقه حضور در تیم ملی را نیز در دوران کارلوس کی روش دارد، امسال در ترکیب تراکتور کمتر به میدان رفته و به دنبال جدایی است. از این رو ذوب آهن مشتری شماره یک او محسوب می‌شود.

در کنار این موضوع از تلاش مدیران تراکتور برای جذب دفاع وسط هم نباید غافل شد. تراکتوری‌ها در نیم فصل اول فقط دو مدافع وسط تخصصی به نام‌های ایمان سلیمی و محمدرضا خانزاده در ترکیب خود داشتند و حالا مدیران این تیم به دنبال جذب یک بازیکن دیگر در این پست هستند. از این رو وحید محمدزاده مدافع وسط باتجربه ذوب آهن یکی از گزینه‌های تراکتور برای جذب در نیم فصل محسوب می‌شود.

نیاز متقابل تراکتور و ذوب آهن به یکدیگر سبب شده تا احتمال انجام یک معاوضه میان دو باشگاه بالا برود. اینکه اخباری محبوب نزد هواداران تراکتور در نیم فصل راهی ذوب آهن شود و در عوض محمدزاده برای تقویت خط دفاعی تراکتور از ذوب آهن به این تیم ملحق شود.

باید دید مذاکرات دوباشگاه طی روزهای آینده چطور پیش می‌رود و در نهایت آیا این معاوضه دو سر سود برای تراکتور و ذوب آهن صورت می‌گیرد یا خیر.

منبع: ورزش سه