تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

گرشاسبی: پرسپولیسی‌ها یک دوپینگ واقعی دارند/ درباره تغییر فرکی صحبتی نشده است

شنبه 07 دی 1398

رئیس هیات مدیره تیم فوتبال پیکان گفت که با برنامه‌ها و جلساتی که مدنظر دارد این تیم را بهتر خواهد کرد.

شرایط این تیم

من تازه به پیکره پیکان اضافه شده ام و با جلساتی که برگزار می‌کنیم و برنامه‌ها‌ای که داریم شرایط تیم را بهتر خواهیم کرد.

شایعه حضور شهریار مغانلو در پرسپولیس

اصلاً چنین چیزی نیست که در انجام این امر بنده کمکی به کسی یا تیمی بکنم. باشگاه هیات مدیره دارد، خودتان می‌دانید که مرحله اول سرمربی و کادر فنی است که در این موارد تشخیص می‌دهند کسی از تیم خارج شود یا بازیکنی به تیم اضافه شود. معمولا مرسوم نیست که هیات مدیره در کار کادر فنی دخالت کنند که بعداً نخواهند پاسخگو باشند.

تا این لحظه برنامه‌ای نداشته‌ایم و تنها برنامه‌ای که پیش رو داریم تقویت تیم مخصوصاً از نظر روحی است.

حضورش در پرسپولیس و در قیاس این تیم با پیکان

قیاس پرسپولیس و پیکان کار درستی نیست. اما سال ۹۴ که حکم من را دادند و کار با پرسپولس را شروع کردم، در رده شانزدهم جدول قرار داشت، بالاخره کار کردیم و به قهرمانی رسیدیم. جدا از این، پرسپولیس زمین تا آسمان فرق دارد با تیم‌های دیگر چرا که آن‌ها یک دوپینگ واقعی، طبیعی و روحی دارند و آن هم هواداران هستند که مثل کوه پشت سر این تیم در سختی‌ها، مشکلات، آسانی و هر جایی که لازم باشد، حضور دارند. امیدوار هستیم پیکان هم با برنامه ریزی‌های انجام شده به شان و مقام خود در لیگ برسد.

مباحث مالی این باشگاه

قبلا هم درباره این موضوع صحبت کرده‌ام. تا زمانی که من در باشگاه پرسپولیس بودم پاداش آسیایی وارد این باشگاه نشد. مبلغی هم از اسپانسر طلب داشتیم که آن‌ها در این مورد دبه کردند. این مسائل باید پیگیری شود و با تعامل حل شود. آن زمانی که در پرسپولس بودم، سختی‌ها و خاکریزهای اصلی را پشت سر گذاشتیم و در سراشیبی افتادیم.

پایان کار خود در پرسپولیس

آن کسی که قانون بازنشستگی در ورزش حرفه‌ای و قهرمانی را گذاشت، خیانتی کرد که در تاریخ به نام او ثبت خواهد شد. ملاک ماندن یا نماندن افراد در ورزش قهرمانی ارزیابی عملکرد باید باشد که متاسفانه اینچنین نیست. ملاک در حال حاضر این است که فرد از کجا آمده است، در کجا قرار می‌گیرد و به کجا خواهد رفت. چون عملکردها رصد نمی‌شود، هرکسی به خود اجازه می‌دهد بیاید و مدیریت هر جایی را بر عهده بگیرد.

منبع: ایسنا