تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مظاهری: امیدوارم بیرانوند به روزهای خوبش برگردد

شنبه 07 دی 1398

گلر ملی پوش تراکتوری‌ها پس از پایان دیدار این تیم برابر پیکان در برابر خبرنگاران ایستاد و به سوالات آنها پاسخ داد.

پیروزی‌های اخیر تراکتوری‌ها

خداراشکر که توانستیم در این بازی هم با برتری به کارمان پایان دهیم تا پیروزی‌هایمان به چهار بازی پیاپی برسد. شرایط به گونه‌ای پیش رفت که با آمدن آقای الهامی و تلاش بازیکنان تیم به خصوص بزرگترها و کاپیتان‌های تیم، تحولی ایجاد شد. از ساکت الهامی ممنونیم که سعی کرد که تفکر حاکم بر تیم را عوض کند. این اتفاق باعث شد تا از نظر روحی و روانی هم شرایط ما بهتر از قبل شود و بتوانیم به نتایج دلخواهمان برسیم.

گل دومی که امروز از پیکانی‌ها پذیرفت

حرکت توپ به گونه‌ای بود که نمی شد به راحتی بیرون بیاید، من هم یک لحظه برای رفتن به سمت توپ دو دل شدم اما وقتی روی خط ماندم از بدشانسی توپ به زمین برخورد کرد و این هم کار را برای هر گلری سخت می‌کند. امیدوارم در تمرینات پیش رو بتوانم شرایط را برای خودم طوری پیش ببرم که دیگر از این گل‌ها دریافت نکنم. همه تلاشم را می‌کنم تا دیگر در مقابل این توپ‌ها تسلیم نشوم.

نتایج خوب تراکتوری‌ها با ساکت الهامی و اینکه بهتر است تبریزی‌ها با او

ببینید مختصر و مفید باید بگویم که علاقه خود من به این است تا تیم کار خود را با ساکت الهامی به پیش ببرد. من فکر می‌کنم با همین مربی می‌توانیم به نتایجی که می‌خواهیم برسیم. با ایشان هم حاشیه‌های کمتری در تیم به وجود می‌آید و هم از نظر فنی در وضعیت مطلوبی به سر می‌بریم. ما مربیان بزرگ زیادی دیدیم اما شما تیم الهامی را ببینید، سیستم تیم و نوع بازی بازیکنان شرایط را برای پیروزی تیم آماده می‌کند. او از نظر اطلاعاتی و فنی هم در سطح بالایی قرار دارد و قطعا اگر من بخواهم نظری بدهم می‌گویم دوست دارم او در تیم بماند.

شرایط فعلی تیم ملی

به هر حال انتخاب یک سرمربی برای تیم ملی از هر چیزی مهم تر است. ما در برهه‌ای هستیم که نباید زمان را به راحتی از دست بدهیم. این که بازی‌های تدارکاتی بیشتری می‌توانستیم داشته باشیم اما آنها را از دست دادیم ابدا خوب نیست اما نمی توان لقب بحران به آن داد. ما هم دل شویم می‌توانیم خیلی از کارهای بزرگ را انجام دهیم. فعلا امیدوارم هر چه سریعتر سرمربی تیم ملی را انتخاب کنند تا با عدم تشکیل اردوهای تدارکاتی ما فرصت‌ها را از دست ندهیم.

انتخاب سرمربی تیم ملی

امیدوارم یک مربی بر سر تیم ملی بگذارند که با فوتبال ما آشنا باشد. آشنایی با فوتبال ایران باعث می‌شود تا فرصت‌های از دست رفته را بتوانیم به این ترتیب جبران کنیم.

احتمال انتخاب برانکو

آقای برانکو هم به عنوان یک مربی که با فوتبال ایران آشناست می‌تواند مربی خوبی برای تیم ملی ایران شود.

انتخاب خود نسبت

البته قبلا هم این اتفاق افتاده که در ابتدای فصل علیرضا در پرسپولیس حضور داشته باشد و برانکو به من پیشنهاد حضور در تیم پرسپولیس را بدهد. بحث اینکه علیرضا در پرسپولیس بماند یا نماند نبود چرا که پیش از آغاز بازی‌های لیگ برانکو من را می‌خواست اما من در نهایت یک تصمیم دلی گرفتم و به تراکتور آمدم.

بیرانوند هم نظر جالبی دارد و این دروازه بان

علیرضا گلر خیلی خوبی است و من هم او را خیلی دوست دارم و امیدوارم باز هم بتواند به روزهای خوب خود برگردد.

یعنی علیرضا در یک برنامه تلویزیونی به من کنایه زده است؟ نه من ندیدم، البته نه فقط برنامه‌ای که علیرضا در آن بود، من اصولا برنامه هیچ گلری را نمی بینم.

منبع: ورزش سه