تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

بالا رفتن احتمال پارگی مینیسک‌هافبک تراکتور

شنبه 07 دی 1398

سوگیتا قطعا یکی از بهترین بازیکنان این فصل تراکتوری‌ها بود.‌هافبک ژاپنی امسال در هر دیداری که به میدان رفت موفق شد بازی تاثیرگذاری از خود به نمایش بگذارد.

سوگیتا،‌هافبک ژاپنی و موثر تراکتوری‌ها در دیدار امروز این تیم پیکان نیز نه تنها در ترکیب اصلی به میدان نرفت که اصلا اثری از نامش در لیست 18 نفره این تیم هم به چشم نمی خورد.

با توجه به این موضوع که سوگیتا در هر دیداری که به میدان رفته توانسته بازی قابل قبول و چشم نوازی از خود به نمایش بگذارد، عدم حضور وی در ترکیب 18 نفره بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

در رابطه با این موضوع در روزهای اخیر شایعاتی به گوش می‌رسید که سوگیتا از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب دیدگی شدید شده است، که البته در این باره تاکنون هیچ اظهارنظر رسمی صورت نگرفته است.

با این حال با توجه به اینکه نام مرد ژاپنی تبریزی‌ها برای بازی امروز اصلا در لیست 18 نفره دیده نمی شود، این احتمال می‌رود که شایعات عنوان شده درباره وی در رابطه با آسیب دیدگی شدید درست باشد. با این حال باید در انتظار بازی‌های بعدی تراکتوری‌ها بعد از تعطیلات ماند و دید آیا آسیب بازیکن ژاپنی تراکتوری‌ها صحت دارد و یا خیر و او هر زمان که بخواهد می‌تواند برای تیمش به میدان برود.

منبع: ورزش سه