تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

آتش بازی شجاعی در قلعه حسن خان!

شنبه 07 دی 1398

مسعود شجاعی ستاره تیم تراکتور با ثبت دو گل، یک پنالتی و یک پاس گل، تراکتور را به سمت پیروزی هدایت کرد.

تیم تراکتور در شرایطی پیکان را شکست داده که ستاره این تیم مسعود شجاعی بوده است.‌هافبک شماره 7 و کاپیتان اول تراکتوری‌ها که در سه هفته اخیر نمایش‌های خوبی را ارائه کرده، امروز در مقابل پیکان از ابتدا نمایش خوبی داشت اما آتش بازی او از نیمه دوم آغاز شد و تا آخرین دقایق مسابقه نیز ادامه داشت.

در دقیقه 53 شجاعی پس از کنترل توپ، پاس فوق العاده‌ای را برای ساسان انصاری ارسال کرد و او نیز قدر این پاس در عمق را دانست و تیمش را به گل اول رساند. این ضربه یک دقیقه پس از گل پیکان زده شد و باعث شد تا تی تی‌ها به بازی برگردند اما این پایان کار نبود. 9 دقیقه بعد این بار سانتر اشکان دژاگه در درون محوطه جریمه روی سر شجاعی نشست و کاپیتان مسعود با ضربه سری فوق العاده و از فاصله نسبتا دور، گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا این بار در نقش گلزن ظاهر شود.

چند دقیقه بعد شجاعی با حرکت فوق العاده در محوطه جریمه پنالتی گرفت تا دوباره لحظاتی پس از گل پیکان، تیمش را در آستانه گلزنی قرار دهد. اما خودش پشت توپ نایستاد و اشکان دژاگه توپ را به بیرون زد تا بازی همچنان 2-2 باقی بماند. ولی دوباره تراکتوری‌ها موفق شدند یک پنالتی بگیرند و این بار خودِ شجاعی ضربه را به آسانی و با فریب دروازه بان پیکان تبدیل به گل کرد و ساکت الهامی را به یک برد مهم رساند.

با این پیروزی تراکتور به طور کامل در جمع مدعیان قرار گرفت که بدون تردید نقش اصلی را در 4 پیروزی اخیر این تیم تبریزی، کاپیتان شجاعی ایفا کرده است. بازیکنی که در روزهای سخت تراکتور مورد بی مهری عده‌ای از هواداران قرار گرفت اما حالا بار دیگر نشان داده که یک وزنه در تیم سرخپوش آذربایجان است و حضورش می‌تواند منجر به این نتایج درخشان شود.

منبع: ورزش سه