تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

فریم به فریم با اهتزاز دوباره تیراختور بایراقی

چهارشنبه 04 دی 1398

هواداران تراکتور پس از پشت سر گذاشتن یک مقطع سخت دیگر، بار دیگر شاهد اوج گیری تیم محبوب شان هستند.

تراکتور لیگ نوزدهم را با نتایجی خوب و قابل قبول آغاز کرد و خیلی زود تبدیل به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی شد. تراکتور با بسته نگاه داشتن متوالی دروازه خود و نیز کسب پیروزی‌های اقتصادی در حال پیش روی بود تا اینکه با اولین گل خورده و اولین شکست، به یک باره شیرازه این تیم را از هم پاشید. بدبین ترین هوادار تراکتور نیز تصور چنین شرایطی را نمی کرد. تراکتور به بدترین شکل ممکن با اولین لغزش، در مسیر سقوط آزاد قرار گرفت. سقوط آزادی که موجب شد هواداران این تیم به شدت خشمگین و ناامید شوند.

تغییر و تحولات انجام شده در مدیریت و کادر فنی که همراه با انتصاب نفرات موقت در این پست‌ها بود، همراه شد با یک شوک مثبت برای تراکتور؛ به گونه‌ای که این تیم در هر سه بازی اخیر خود بدون داشتن سرمربی و مدیرعامل موفق به کسب برد شده است. چنین شرایطی باعث شده تا هواداران تراکتور پس از پشت سر گذاشتن یک مقطع سخت دیگر، بار دیگر شاهد اوج گیری تیم محبوب شان باشند.

کسب دو برد در دو بازی اخیر باعث شده بود تا در بازی با شهر خودرو، شاهد استقبال خوبی از سوی هواداران تراکتور باشیم. آنها که در هفته‌های قبل با حضور کمرنگ خود، اعتراض شان از شرایط تیم را به گوش مسئولان رسانده بودند، در یک روز وسط هفته، استقبال قابل قبولی از بازی خانگی تیم شان داشتند. بیش از بیست هزار هوادار تراکتور روز سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام حضور یافتند و به دنبال کسب پیروزی شیرین مقابل شهر خودرو، بار دیگر پرچم‌های سرخ شان را در یادگار امام به اهتزاز در آوردند.

منبع: ورزش سه