تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تیکدری: شکست از استقلال برایمان گران تمام شد

چهارشنبه 04 دی 1398

مدافع راست تراکتور می‌گوید هرگز فکرش را نمی کرد خیلی زود به ترکیب ثابت این تیم برسد.

دیگر شرایط فوتبال همین است. ما در ترکیب مان اشتباه‌هایی داشتیم و نتیجه‌ها را از دست دادیم ولی خدا را شکر به موقع برگشتیم و الان جو تیم خیلی خوب است. با وجود 4 شکست توانستیم در سه بازی پشت سر هم برنده شویم و به رتبه‌های بالای جدول نزدیک شویم. البته ما در همان 4 بازی که شکست خوردیم هم می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم.

بله، آن شکست واقعا غیر منتظره بود. فکر نمی کردیم نتیجه بازی با استقلال اینطوری بشود، بدشانس بودیم، آنها هر توپی آوردند وارد دروازه شد اما ما موقعیت‌های خوبی داشتیم که آنها را از دست دادیم.

مدافع تراکتور می‌گوید بازی در پست غیر تخصصی برای او سخت نبوده است: فکر نمی کردم در پست دفاع راست به میدان بروم. آقای دنیزلی گفت می‌خواهم از تو در پست دفاع راست استفاده کنم و من هم گفتم مشکلی ندارم. من در مس کرمان هم در پست‌های مختلف بازی کرده بودم و این برایم چندان سخت نیست.

حقیقتش فکر نمی کردم در تمام بازی‌ها فیکس باشم و اینقدر زود به ترکیب اصلی تراکتور برسم. از آقای دنیزلی تشکر می‌کنم چون او پشت من ایستاد و در هر شرایطی از من حمایت کرد. آقای دنیزلی خیلی برای تیم زحمت کشیدند و قسمت نشد تا پایان در تیم بمانند.

شانس قهرمانی تراکتور

اگر پیکان را ببریم می‌رسیم به رتبه سوم و با توجه به اینکه بازی‌های عقب افتاده سپاهان و پرسپولیس سخت است، ما می‌توانیم این اختلاف را کمتر کنیم.

منبع: ورزش سه