تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

رکوردهایی که تراکتور به سپاهان داد!

سه‌شنبه 03 دی 1398

تیم فوتبال تراکتور با سه پیروزی اخیرش دو عنوان لیگ برتر را از حریفان خود گرفته و به سپاهان داد.

تراکتور نه تنها با سه پیروزی ارزشمند اخیرش از بحران خارج شده و فاصله‌اش با تیم‌های بالای جدولی را به حداقل رسانده، بلکه با گل‌ها و شکست حریفان خود کاری کرده تا عناوین برتر را هم از رقبای سه بازی گذشته‌اش هم بگیرد.

تا پایان هفته چهاردهم لیگ برتر فولاد به همراه سپاهان و شهرخودرو با ۶ گل خورده، بهترین خط دفاعی لیگ برتر را داشتند ولی در هفته پانزدهم شاگردان ساکت الهامی موفق شدند با یک گل مقابل فولاد و مردان جواد نکونام به برتری دست پیدا کنند و این عنوان را از خوزستانی‌ها بگیرند.

در پایان دور رفت لیگ برتر سپاهان و نفت مسجدسلیمان دو تیمی بودند که هیچ باختی را در این فصل متحمل نشده بودند که طلایی پوشان اصفهان توانستند در نخستین بازی دور برگشت نیز این روند را با برد مقابل شاهین شهرداری ادامه دهند، اما نفت مسجدسلیمان نتوانست مقابل تراکتورِ متحول شده به شکست‌ناپذیری‌اش تداوم ببخشد و یک بر صفر، نتیجه را واگذار کرد.

تا قبل از مسابقات معوقه هفته یازدهم لیگ برتر که امروز سه‌شنبه با انجام سه بازی پیگیری شد، سپاهان و شهرخودرو با ۶ گل خورده، بهترین خط دفاعی را در اختیار داشتند ولی شاگردان ساکت الهامی همانند دیدار با فولاد و حتی نمایشی هجومی‌تر، توانستند ۳ بار دروازه حریف مشهدی خود را باز کنند تا با این برد مهم به رده پنجم جدول صعود کنند.

تراکتور در سه دیدار اخیرش که موفق به کسب سه برد شده است، توانسته عنوان برترین خط دفاعی را از فولاد خوزستان و شهرخودرو و عنوان تیم بدون شکست را هم از تیم نفت مسجدسلیمان بگیرد تا در حال حاضر سپاهان تنها تیم بدون باخت به همراه بهترین خط دفاعی باشد.

منبع: ورزش سه