تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اظهارات گل‌محمدی پس از باخت سنگین به تراکتور

سه‌شنبه 03 دی 1398

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو اعتقاد دارد اگر تنش‌های داوری نبود بازی تیمش مقابل تراکتور تبریز جذاب‌تر می‌شد.

در مجموع فکر می‌کنم بازی خوب و جذابی بود. امیدوارم تماشاگران هم از بازی لذت برده باشند. از نظر فنی باید بگویم اگر تنش‌های داوری نبود شاید بازی بهتر می‌شد. با این حال داوران تصمیماتی می‌گیرند که بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهند و آن چیزی که می‌خواهید را به دست نمی‌آورید.

به تیم تراکتور و هواداران این تیم تبریک می‌گویم. آنها از ما بهتر بودند. نمی‌خواهم از تیم خودم دفاع کنم. تراکتور بازیکنان خیلی خوبی دارد. تا جایی که توانستیم سعی کردیم از نظر فنی کم نیاوریم، اما همان‌طور که گفتم تصمیمات داور لذت بازی را از ما گرفت. تا قبل از بازی با تراکتور شش پنالتی برای ما نگرفتند. یعنی در مجموع تاکنون هفت پنالتی ما را نگرفته‌اند. ما هم تیم جوان و نوپایی داریم که می‌توانیم بهتر شویم. در نیم‌فصل باید خودمان را تقویت کنیم و چند بازیکن به تیم اضافه شوند تا بهتر شویم و تیم برای نیم‌فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.

دلیل این را گفتم که ما در ۱۰، ۱۵ دقیقه ابتدایی خوب پاسکاری کردیم و در زمین حریف بودیم. خوب بازی می‌کردیم، اما داوران تصمیماتی گرفتند که تیم ما را عصبی کرد و تمرکزمان را از دست دادیم. بازیکن حریف گونه بازیکن ما را با آرنج شکست و مجبور شدیم او را تعویض کنیم. نمی‌گویم داور کارت زرد بدهد، اما حتی خطا هم نگرفت. وقتی بازیکن می‌رود بالای سر بازیکن مصدوم و می‌بیند گونه هم‌تیمی‌اش شکسته و داور حتی خطا هم نگرفته است، عصبی می‌شود. ما تیمی نیستیم که به داوری اعتراض کنیم و کارت مُفت بگیریم. تمرکز ما روی مسائل فنی است، نه حاشیه‌ای، اما داوران در بازی امروز تیم ما را عصبی کردند. داور تمرکز خوبی در بازی نداشت و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد. باید ببینیم کارشناسان داوری چه می‌گویند، اما از نظر فوتبالی باید بگویم روز خوبی نبود. امروز نتوانستیم به دلیل مسائل غیرفنی خودمان را پیدا کنیم و فوتبال خوبی بازی نکردیم.

من گفتم که تراکتور بازیکنان خوبی دارد و آنها در بازی‌های قبلی هم پیشرفت خوبی داشته‌اند.

چرا تیمش عصبی بازی می‌کرد

از زمانی که بازیکن حریف به عمد با آرنج به گونه بازیکن ما زد و آن را شکست، بازیکنان ما عصبانی شدند. ما از دقایق ابتدایی بازی عصبی نبودیم. عصبانیت بیشتر به دلیل داوری بود.

منبع: مشرق نیوز