تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تیمی جلودار رسول و ماشین‌سازی نیست

شنبه 30 آذر 1398

شاگردان خطیبی استقلال را رفت و برگشت با باخت بدرقه کردند تا‌ این نتیجه در تاریخ جدال‌های این دو تیم ماندگار شود.

به گزارش “ورزش سه” رسول خطیبی در لیگ برتر ایران همیشه تیم‌های جوان و کم هزینه‌ای را روانه مسابقات می‌کند ولی همیشه نتایجی که گرفته است غیر قابل پیش بینی بوده است.

تراکتور خطیبی وقتی چند سال قبل بسته شد همه هواداران نا امید بودند ولی با شروع مسابقات برد‌های پیاپی او آغاز شد و آنها را در نیم فصل اول با اقتدار و تفاضل گل خیلی خوب در صدر جدول قرار داد. امسال هم ماشین سازی را خطیبی همچون سلیقه همیشگی خود جوان و اقتصادی بست تا سقف اهداف آنها را بقا در لیگ بدانند ولی خطیبی در همان دیدار اول خود با استقلال در تبریز نشان داد که با کسی شوخی ندارد و لیگ را با یک برد بزرگ آغاز کرد. شاگردان خطیبی در اصفهان سپاهان را به درسر انداختند و در انتهای بازی با تمجید قلعه نویی مواجه شدند که شاگردان خطیبی را لایق امتیاز می‌دانستند.

ماشین سازی در استادیوم آزادی نیز دست به شگفتی زد و پرسپولیس مدعی را متوقف کرد و پس از آن نوبت به دیدار با تراکتور پر ستاره بود. شاید فوتبال ایران بر این باور بودکه ماشین سازی بازنده مصلحتی این دیدار خواهد بود ولی شاگردان خطیبی در این دیدار نیز عملکرد فوق العاده‌ای به نمایش گذاشتند و تراکتور را نیز با دو گل شکست دادند و درس جوانمردی و شرافت را به فوتبال ایران دیکته کردند.

رسول خطیبی در اولین دیدار دور برگشت لیگ میزبان استقلالی بود که در دیدار‌های گذشته خود با برد‌های پیاپی با اختلاف گل زیاد برای این دیدار و تلافی دیدار رفت خط و نشان کشیده بود ولی خطیبی ظاهرا در این لیگ با هیچ تیمی شوخی ندارد و جوانان کم ادعای او استقلال را این بار در آزادی شکست دادند.

اکنون رسول خطیبی جوان با شاگردان جوان تر خود به عنوان ویرانگر جدید لیگ برتر معرفی می‌شوند تا در ادامه راه برای دیگر تیم‌های مدعی لیگ برتر خط و نشانی جدی کشیده باشند. با نتایج به دست آمده شاگردان خطیبی قطعا مسئولین ماشین سازی در ادامه نگاه حرفه‌ای تری به این تیم باید داشته باشند تا مسیر موفقیت‌های این تیم شایسته هموارتر شود.

این رسول ویرانگر باید بداند که با جذب بازیکنان جدید در فصل نقل و انتقالات و همچنین برطرف کردن نقاط ضعف این تیم می‌تواند در ادامه لیگ با نتایج خوبش باعث خوشحالی بیشتر هواداران فوتبال تبریز و آذربایجان شود و همچنین امید به کسب سهمیه که یک اتفاق تاریخی برای ماشین سازی محسوب میشود داشته باشد.

منبع: ورزش سه