تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تارتار:‌ باید قدر زنوزی را بدانیم/ کار من با نفت تمام شده است

پنج‌شنبه 28 آذر 1398

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می‌گوید کارش با این تیم تمام شده است و فقط تا انتخاب سرمربی بعدی در نفت می‌ماند.

درست است که بازی فقط یک گل داشت اما انصافا بازی جذاب و زیبایی بود. تراکتور بیست دقیقه اول را با توجه به فضای ورزشگاه بهتر آغاز کرد. بعد از بیست دقیقه بازیکنان ما نبض بازی را به دست گرفتند و کاملا بازی را در اختیار خودمان داشتیم. در نیمه دوم باز هم با توجه به جو ورزشگاه، تراکتور به ما فشار آورد که روی یک ضربه ایستگاهی غافلگیر شدیم و گل را دریافت کردیم. در ادامه هم سعی کردیم به بازی برگردیم که یک مقدار کم دقت بودیم و در تصمیم‌گیری‌ها دچار اشتباه شدیم.

در نهایت به تیم تراکتور تبریک می‌گویم. باید از آقای زنوزی یاد کنیم که انقدر از جیبش به خاطر دل هواداران هزینه می‌کند. واقعا باید قدر این افراد را بدانیم. امیدوارم تراکتور در ادامه راه موفق باشد و بازیکنان ما هم تا اینجا کار بزرگی را انجام دادند. شما دو تیم را در کنار هم قرار دهید تا ببینید چه کار بزرگی انجام دادیم. بازیکن چند میلیاردی برای وقت تلف کردن وارد زمین شد. این نشان می‌دهد دو تیم از نظر هزینه خیلی تفاوت دارند ولی از نظر فنی ما چیزی از تراکتور کم نداشتیم.

به خاطر جو ورزشگاه بود که در شروع هر دو نیمه تراکتور با انگیزه‌تر بود و نیاز به برد داشت. طبیعی هم بود. تیم که آنقدر هزینه کرده باید در کورس قهرمانی قرار بگیرد. ما می‌خواستیم از ضد حملات استفاده کنیم که خیلی موفق نبودیم. به هر حال تراکتور این بازی را برد ولی ما مستحق باخت نبودیم.

مشکلات تیمش

من تهدیدی نکردم و ارتباط بسیار خوبی با مدیریت باشگاه دارم. روزی که قرارداد بستم فقط قرار بود این تیم را در لیگ نگه دارم ولی آنقدر مشکلات سخت‌افزاری در شهرستان داریم و از نظر امکانات بسیار ضعیف هستیم فکر می‌کنم تا اینجای کار هم به قول خودم عمل کرده‌ام و این تیم دیگر سقوط نمی‌کند. ماموریت من در این تیم تمام شده است. به خاطر اینکه فاصله بازی‌ها به هم نزدیک بود من این یکی، دو بازی را هم با تیم هستم تا در تعطیلات مدیریت باشگاه بتواند با بررسی مناسب مربی مد نظرش را انتخاب کند.

پاسخ

‌ ما بعد از تعویض‌ها گل خوردیم و تا قبل از تعویض موقعیتی هم به تراکتور ندادیم. گل هم روی یک ضربه ایستگاهی به دست آمد. ما سعی می‌کنیم در تیم زوج سازی کنیم و بازیکنانی را کنار هم قرار بدهیم که از ترکیبشان استفاده کنیم. یک مهاجم سرزن و یک مهاجم سرعتی داشتیم که می‌خواستیم از ضد حملات استفاده کنیم. در خط حمله خیلی خوب کار نکردیم.

همه چیز عوض می‌شد. آن هم روی یک ضربه ایستگاهی بود. روی یک ضربه ایستگاهی توپ ما به تیر دروازه خورد ولی توپ تراکتور به تور نشست. تنها تفاوت دو تیم همین بود. آن‌ها سه امتیاز را گرفتند و مبارکشان باشد.

منبع: ایسنا