تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

ایمانی با ضربه والی یادگار را به آتش کشید

پنج‌شنبه 28 آذر 1398

ارسال شجاعی در نهایت کار را برای تراکتوری‌ها درآورد و در حالی که در میانه‌های نیمه دوم به سر می‌برد می‌بردیم یک ارسال از او با دخالت چند بازیکن روی پای ایمانی آمد تا وی با ضربه‌ای رو پا دروازه سوشا مکانی را فرو بریزد.

تراکتوری‌ها در میانه‌های نیمه دوم در نهایت توانست دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کنند. ارسال شجاعی در میانه‌های نیمه دوم و در حالی حملات تراکتوری‌ها راه به جایی نمی برد با برخورد به چند بازیکن در محوطه جریمه نفتی‌ها به اکبر ایمانی رسید تا این بازیکن با ضربه‌ای رو پا دروازه حریف سختکوش را هدف بگیرد و در نهایت موجب فروریختن دروازه سوشا مکانی شود و نتیجه بازی را به سود تیم تبریزی کند.

گلزنی ایمانی در این دیدار باعث شد تا به نوعی ورزشگاه یادگار را به آتش بکشد و البته به سنت همه روزهای خوب خود شعار معروفی که با حرکات دست او (شمارش یک دو سه به زبان ترکی) سکوها را به لرزه در می‌اورد یک بار دیگر اتفاق بیفتد و در نتیجه همه یادگار نشینان را غرق در خوشحالی کند.

گلزنی ایمانی در این دیدار، اولین گل او در لیگ امسال محسوب می‌شد که پس از رسیدن وی به ترکیب اصلی، حالا دومین روند مثبت او در هفته‌های اخیر محسوب می‌شود.

منبع: ورزش سه